رفتم سونو بیاید 😍

من از تاریخ اخرین پریم حساب میکردم فکر میکردم هفت هفته و خورده ایم ولی دکتر حساب کرد پنج هفته و شش روز بود البته الان شش هفته و سه روزم ولی اونروز صدای قلبشو نشنیدم که دکتر گفت طبیعیه نینیتون هنوز خیلی کوچولوئه بنظرتون جنسیتش چیه میتونید بفهمید؟:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

13 Likes

@Zrim77
@Shaylin
@Anil1400f

2 Likes

بسلامتییییی
دو حالت داره
یا پسره یا دختر:grin:

7 Likes

:laughing::laughing::grin: میدونمممم:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Likes

ببین حرف من رد خور نداره
شک نکن اصلا.
هرچی خدا بده سالم باشه

5 Likes

گفتم شما متخصص ها بیاین نظر بدین چون حدستون خوبه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

انشالا اون که صد البته ایشالا سالم باشه فقط هر چیم میخواد باشه باشه مهم اینه الان تو شمک منهههههه :heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat:

1 Likes

تو بچه داشتی دومی میخاستی اره؟
تو بودی یا یکی دیگه.همش میگفت میخام دختر باشه یا پسر؟
یادم نمیاد درست

2 Likes

بسلامتی بذار اول ضربان قلب رو ببینن

1 Likes

ن بابا من نی نی اولمه دوست داشتم پسر بشه حالا ولی الاتالان برام مهم نیس هر جور فکر میکنم میبینم پسرم باشه عاشقشم دخترم باشه عاشقشم

2 Likes

سلامت باشی عزیزم بنظرت یبار دیگه برم واسه سونو قلب یا یدفعه غربالگری اولو برم که دوازده هفتست

صبر کن دوازده هفته

1 Likes

اشتباه کردم زود رفتم فکر نمی کردم پنج هفتم باشه وگرنه نمی رفتم که اینجوری استرس نگیرم ادم با خودش میگه نکنه قلبش تشکیل نشده هنوز

پس تو نبودی…
اول اینکه سالم باشه بعدم خواست خدا با خواسته دلت یکی باشه:pray::hugs:

1 Likes

عزیزم بسلامتی ان شاءالله
نگران نباش خداروشکر تشکیل شده
سونو زیاد خوب نیست بنظرم بزار ۱۲ هفته برو سونو
من ۵ هفته و دو روز رفته بودم قلب تشکیل نشده بود فقط ساک بچه دیده میشد
گفت این هفته برم سونو ولی من می‌خوام بزارم واسه ۱۴ فروردین برم احتمالا تا اون موقع اول ۸ هفته ام
ولی خیلی استرس دارم و دل تو دلم نیست و نگرانم خیلی
واسه منم دعا کنید :palms_up_together:

1 Likes

ممنونم عزیزم :kiss::kiss::kiss:

1 Likes

خیلی ممنونن گلم ایشالا تشکیل شده نگران نباش منم اردیبهشت اینا باید برم واسه غربالگری اول :heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

مبارکه عزیزم الهی حاملگی و زایمان راحتی داشته باشی:heart::leaves::pray:t2::kiss:

2 Likes

@damla

2 Likes

سلام ، انشالا بسلامت بغل بگیریش :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
شما بیبی چکتون کی مثبت شد ؟
دورهاتون چند روزه است ؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.