رفتم دکتر ..😔😔

گفتش علائم زایمان زودرس داری باید هفته ای یدونه آمپول بزنی
فشارمم بالا بود
قبلا اینجوری نبودم نه درد داشتم نه فشارم بالا بود
همیشه روی ۱۰ ۱۱ بود فشارم
از وقتی دختر داییم فوت کرده اینجوری شدم بچه ها لطفا دعا کنین زود زایمان نکنم اصلا آمادیگشو ندارم الان حوصله ندارم اصلا
فقط زایمان زودرس و کم داشتم :pensive:
ممنون :rose:

37 Likes

اونروز ک گپ زدم مرگ مغذی شده بود
چن روز پیش کامل فوت کرد خاکش کردیم
مرسی ازتون ک تسلیت گفتین تو اون گپ نشد تشکر کنم

14 Likes

خدارحمتش کنه
توهم زیاد تو فکر نرو هرچی بیشتر نگران باشی بدتره
برات صلوات میفرستم :heart:

3 Likes

عزیزم انشالله زایمان زودرس نداشته باشی
انقد استرس نداشته باش واسه بچه خودت خوب نیست

1 Likes

عزیز دلم چند ماهته الان؟ ان شاالله صحیح و شالم و به وقتش به دنیا میاریش اگه یکم رو اعصابت مسلط باشی و استرس نداشته باشی:ok_hand:
به خدا توکل کن امید داشته باش و مثبت فکر کن

2 Likes

چند هفته ای عزیزم؟

1 Likes

خدارحمتشون کنه:black_heart:
استرست رو کم کن
فقط استراحت کن
ان شالا ک تو زمان خودش بدنیابیاد

1 Likes

بالای 32هفته باشی نگرانی نداره عزیزم… کم کم امادگیشم پیدا میکنی… آمپول ریه رو حتما حتمااااااا بزن… ک از تنفس نی نی خیالت راحت باشه، خدا بزرگه حتما ب وقتش زایمان میکنی… برای فشارت اصلا چیزای نمکی نخور تا متعادل بشه

4 Likes

عزیزم نمیدونی با چ استرسی گپتو باز کردم انقد ک نگرانت شدم درسته ک اصلا نمیشناسمت ولی دورا دور گپ هاتو میدیدم همیشه برات ذوق میکردم
برای فشارت نمک و حذف کن کلا
برای زایمان زودرس هم نگران نباش فقط استراحت مطلق باش زیر پات متکا بذار دعا بخون و استرس دور کن انشالله که نینیت سالم میاد تو بغلت

4 Likes

الان هیچی مهم تراز اون بچه توی شکمت نیست.
متاسفم سخته داغ عزیزان.ولی خب ازدست شماهم کاری برنمیاد جز فاتحه و قران خوندن واسه آرامش روحش.
امپولات رو حتمابزن استراحت کن و لطفا ازفضای غم بیابیرون چون با اینکارا باعث زایمان زودرس خودت میشی .تجربشو دارم ک میگم

2 Likes

۲۸ هفته

2 Likes

انشالله
ممنون گلم

1 Likes

باشه عزیزم ممنون :rose:

1 Likes

انشالله ممنون

1 Likes

باشه گلم ممنون :rose:

1 Likes

انشالله
ممنون عزیزم

1 Likes

ممنون گلم

1 Likes

نگران نباش منم ۲۷هفته برا فشارم هر شب میرفتم زایشگاه طوری بود میگرفتم۱۶ بود میرفتم اونجا۱۱ خلاصه بارهابستری شدم اخرش ۳۷ هفته کیسم سوراخ شد زایمان کردم
هر دو بچمم اینجوری شدم
نمک نخور پیاده روی داشته باش چربیم نخور غذای مقوی بخور مغزی جات تحت نظر باش هرروز فشارتو چک کن

2 Likes

آیدا چر انقد خودتو اذیت میکنی گلم همه ما رفتنی هستیم الان فقط باید ب فکر کوچولت باشی گناه داره خو

2 Likes

عزیزم به منی که باردار نشدم فقط باید ماه بگی
عزیزم نگران نباش ان شاالله اون آمپولارو میزنی استرستم کنترل میکنی تو دلیت صحیح و سالم میاد بغلت غصه نخور

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.