رفتار من در خانواده شوهر (درسته یا غلط)

۲۰ سالمه و تازه عقد کردم منو شوهرم باهم دوست بودیم بعد به خواسته خودمون ازدواج کردیم شوهرم پدر و مادرش دست و دلبازن آدم بدی نیستن خواهر و برادراش بزرگن و متاهلن و از اون خانواده تحصیلکرده هاس
من وقتی وارد خانوادا شوهر شدم هیچی از پدر و مادر خودم نمیگم علت جدایی پدر و مادرم خواهرشوهرم میپرسه خوشم نمیاد توضیحی بدم فقط میگم مادرم نتونسته با بابام زندگی کنه و اونا نمیدونن پدرم به مادرم تو سن ۱۲ سالگیم خیانت کرده با چشم خودم دیدم بچه بودم علت جدایی پدر و مادرم فقط به خود شوهرم گفتم به مادر و پدرش و خواهراش و برادرش نمیگم دوست ندارم بدونن اشتباه میکنم؟
در مورد اقامت خارج از کشور که دارم میپرسن چجوری اقامت گرفتی و فلان سریع بحثشون رو عوض میکنم دوست ندارم جزئیات کارامو بدونن
بنظرتون آدم توداری در خانواده شوهرمم؟

10 Likes

کار خوبی میکنی عزیزم

4 Likes

والا میپیچونم بحث عوض میکنم
پسر خواهرشوهرم کلاس دهمه مادرش میخواد برای پسرش مهاجرت تحصیلی اقدام کنه میگه سوئد برای تحصیل بچم خوبه میتونی جور کنی میگم سوئد بد نیس ولی کشورای دیگه رو تحقیق کن برای بچت خوبع

3 Likes

چرا چه اشکال داره الان منم یکی ببینم اقامت داره میگم چجوری باید بگیری

خیلی کار خوبی می‌کنی عزیزم

3 Likes

برای اقامت همه پرس و جو میکنن چون ایران جهنمه

2 Likes

ولی برای پدر و مادرت یه چیز شخصیه. ب اونا مربوط نیست

2 Likes

میدونم ایران جهنمه
دایی مادرم ۳۰ ساله سوئد زندگی میکنه دیده من وضع مالی خوبی ندارم برای اقامتم جور کرده میگه بیایید آدم دلسوزه خواهرشوهرمم نمیدونه تو سوئد یکیو دارم

3 Likes

شما هم یکم مهربونی کن:smiling_face_with_three_hearts:بنظرت چ اشکالی داره اونم بره سوئد

کنجکاون
فقط شوهرم علت مفصل جدایی خانواده ما رو میدونه مادرش نباید بدونه

درسته اینو بهشون نگو

1 Likes

راجع به پدر مادرت کار درستی میکنی که نمیگی ولی راجع به اقامت همیشه نمیشه که حرفو عوض کنی و بپیچونی یکبار برای همیشه توضیح بده ولی تا جاییکه کافیه دیگه زیاد وارد جزئیات نشو

مهربون که هستم
حالا چرا سوئد فهمیده منم اقامت سوئد دارم خب بره کشورای دیگه برای بچش خوبه خیلی همچشمیه

1 Likes

خوشبحالت سوئد خیلی خوبه منم پسرعموم استرالیاس ولی هیچ کاری برام نمیکنه حتی نمیگه چجوری رفته

1 Likes

منم مثل پسرعموت به خواهرهمسرم نمیگم
پولداره برای بچش بهترین لباس میخره پزشو به من میده میگه پسرم نفر اول مدرسه شده و فلان

1 Likes

عزیزم چشم هم چشمی نیست این مورد اخه میدونی مثلا الان من بخوام برم خارج اول استرالیا انتخاب میکنم چون یکی هست اونجا ولی بقیه کشورا نمیدونم چجوری و میترسم بی گدار ب اب بزنم

1 Likes

اینجا اگه چوسان سایت بود منو به عنوان عروس میزدن :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

مگه پسرش هم سن شماست اشتباه میکنی پزشو نمیده منم پسر خالم رتبه اوله خالم جلو همه میگه منم برام مهم نیست چون من همسنش نیستم

1 Likes

خخخخ خیلی دوست دارم برم نینی سایت ببینم چجوریه یبار رفتم خیلی سخته کارکردن باهاش بنظرم

1 Likes

زن خوبیه نمیگم بده
ترک هستش خیلی فخر میفروشه و همچشمیه منم فقط لبخند میزنم میگم افرین موفق باشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.