رفتارِ بد همسرم با من

گلم بد دهنه با بچه ها مخصوصا دخترم ونفرین بد می‌کنه وجداست کلا بامن با کسی هم جز خونوادش نمیره اما با همکارانش خوبه زنگ میزنه

3 Likes

خب وقتی هیچ خیری برات نداره چرا غرورت له کنی، قطدش بزن شاید اون از این ب بعد اومد سمتت

3 Likes

گفتم اگه مسائل دیگش خوبه . این سرد بودنش با تو به خاطر اینکه تازه ترک کرده نیاز به فرصت داره که از نظر جنسی و عاطفی بشه آدم عادی . این وسط هم تو دنبال محبت باشی ازش اون بدتر زده میشه

3 Likes

میخام تارک دنیا بشم گلم میخام فقطزنده باشم ن ناراحت ن خوشحال

2 Likes

دیگه میخام باهاش کار نداشته باشم

1 Likes

دور از جونت گلم زنده باشی عشقم

2 Likes

اینجوری که نمیشه . تو هم حق زندگی کردن و شاد بودن داری . ادم تا میتونه تلاششو میکنه اگه جواب نداد اونوقت فقط له خودت اهمیت بده و با بچه هات خوشباش دلخوشی های کوچولو برا خودت بساز .کاری به اون نداشته باش زندگیتو بکن

3 Likes

دور از جونت گلم خدا نکنه قسمت شومم چ میشه کرد

1 Likes

گلم من چوب خودمو میخورم زیادی دلسوزم اینام دیگه منو ندیدن چون خودم خودمو سوزوندم تو فداکاریهای زیادی

4 Likes

نفیسه صدقه بده خواب دیدم شوهرت باچاقودستتوبریده

2 Likes

خب فداکاری کردی دلسوزی زیاد کردی دیگه بسه. دیگه نوبت خودته . با بچه هات بگو بخند کن یه لقمه نون میاره خونه با تنوع بخوریدش . به بچه هات محبت کن تا اونم ببینه . به خودت برس به بچه هات برس . اونم دیر یا زود از رفتارش پشیمون میشه به شما ملحق میشه

2 Likes

یعنی دلمو می‌شکنه گلم منو پس میزنه باشه گلم

2 Likes

دلم برات کبابه نفیسه جون:persevere::disappointed_relieved:

2 Likes

شایددعات کردن نفیسه

2 Likes

آره گلم باید اینجا هم عوض بشم باشه با تنهاییمو بچام زندگی میکنم این حقمه شکر

3 Likes

گفتم اگر مردی چنین رفتاری کنه چ‌منظوری داره اصن نمیدونه واس کی وچی پرسیدم خواستم طبق جواب شوهرم‌نظر بدم‌‌ ببخشید

3 Likes

نمی‌دونم گلم اما از وقتی ترک کرده بدتر بدتر شده مادرش دیدم دعا میگیره فاطمه اگه من خوشگل بودمو قد بلند بختم حتما خوب میشد

2 Likes

یکم ازش فاصله بگیرسخته ولی تحمل کن بزارتنش بینتون کم شه ان شاءالله به اشتباهش پی میبره

2 Likes

عزیزمی گلم خیلی ممنونم ازت ک تو گپمی بخدا ترکیدم تو اینا اگه انتقاد کنی بدتر اذیت میکنن

2 Likes

وای دخترتومثل گلی بروببین میمونهاچقدرخوشبختن چی میگی آخه توهم قدبلندی هم خوشگل

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.