راه چاره تلخی دهن در بارداری

بچه ها دهنم خیلی تلخ این بیشتر حال اعصابم بهم ریخته مزه تلخی دهنم بیشتر باعث حالت تهوع واسه ام میشه نمیدونم چه کار کنم کمکم کنید که چه استفاده کنم که رفع بشه تلخی دهنم ممنون میشم کمکم کنید

من یه کوچولو لواشک یا میوه ترش میخوردم مزه دهنم برگرده

من از لواشک اینا بدمم میاد ابجی چه کار کنم طاقتم بریدشد

شیرینی جات دوس داری؟

یه دقیق لیمو ترش میخورم بهتر میشم دیگه همون اش همون کاسه بیشتر می ترسم چون زیاد لیمو ترش بخورم برای بچه ضرر داشته باشه

چون ویار داری و چیزی نمیتونی بخوری و هی بالا میاری دهنت بد مزس.
یه ذره دیگه تحمل کن خوب میشی

ن هیچی ابجی ازهمه چیز متنفرم سوری فقط دوست دارم

اون موقع که من ویار داشتم لیمو نبود. لیمو سنگی میخریدم روزی یکی دوتا میخوردم یا به گوجه نمک میزدم میخوردم. اینا مزه دهنمو بهتر میکرد
دکترمم گفت روزی یکی دوتا ضرر نداره

اره ویارم خیلی بد نصیب کسی نکن

چون ابجی من معده ام کلا بهم ریخته یکم آب که میخورم باید بالا بیارم بخاطره همین دکتر بهم گفته تو اب ت لیموترش بریز بخور

منم این روزا رو گذروندم
تا دوره ویارم تموم نشد حالم بهتر نشد.
آب و لیمو هم امتحان کردم اما اونم بالا میاوردم. برو خدارو شکر کن حداقل شب میخوابی. من شبا هر یه ساعت بیدار میشدم بالا میاوردم.

یا خدا پس شکر خدا که من خوبم چند هفته هستی که اینجوری هستی

ان شاالله بهتر میشی ن من خداروشکر اون جوری نیستم ولی باز برام سخت تحملش :persevere::disappointed_relieved:

اوه اوه هوس کردم گوجه نمک بزنی بخوری نصف شبی :yum::yum::yum::yum::yum:

:drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face: نکن با دله ما

پناه من هر چی میگم‌ تو هوس میکنی که

نکنه تو هم هوس کردی محیا؟

عزيزم منم هفته دهم و بشدت ويار دارمو دهنم بد مزه ست
از اين ابنبات هاي ترش و شيرين بگير بِمَك شايد حالتو بهتر كنه و مزه دهنت عوض بشه
ادامس هم من ميخورم گاهي
ايشالله كه زودتر دوره ي ويارت بگذره
چند هفته اي؟
منم خيلي خسته شدم بعضي روزا ميشينم گريه ميكنم از شدت تهوع اما باز ميگم خدارو شكر كه سالمه،تهوع نشونه ي سلامتيه كوچولوته عزيزم

ارهههههههه هوس کردم :drooling_face::drooling_face::drooling_face:

شکمووووووو

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.