راه وزن گیری جنین

سلام خانمایی که نی نی تپل بدنیا آوردین سه ماهه سوم بارداری چی بیشتر میخوردین که وزنش خوب بود

سلام عزیزم
مصرف مایعات به ویژه آب را افزایش داده و در صورت بالا نبودن قند بستنی زیاد بخورید، قارچ و انواع کباب ها (بیشتر وعده های غذایی انواع کباب ها باشد) را به میزان زیاد مصرف کنید، تا جنین وزن بیشتری بگیرد. مکمل لیدی میل هم به وزن گیری بیشتر کمک میکند.

1 Likes

مولتی ویتامین هم استفاده میکنم با مصرف لیدی میل اضافه وزن پیدا نمیکنم؟

باید از پزشک تون بپرسید عزیزم چون از همه شرایط شما اطلاع دارن و بهتر می دونن که چه قدر می تونید وزن اضافه کنید.

من شنیدم مصرف ماهی هم باعث افزایش وزن جنین میشه…ولی یه چیزی که دیدم افزایش وزن جنین تقریبا میشه گفت ارثیه…

بله این مسئله هم هست و بهتره ما به جای تپلی بودن به دنبال سلامتی کودک باشیم. ممنون از یادآوری تون :pray:

1 Likes

دقیقا خانم حکیمی…خاهر من سر بچه اولش که بهش گفتن کم وزنه نهایتا 2کیلو پونصد ششصد بشه بچه…اینقد غصه خورد…ولی در عوض راحت زایمان کرد بچه اش هم از بیست روزگی با شیر مادر وزن گرفت…تا الان که 4 سالشه ماشالله یه بچه سرحال و خوش اشتهاست… اما بچه دومش با سه کیلو و چهارصد گرم وزن دنیا اومد والان که یکسالو پنج ماهشه فقط 9 کیلو وزن گرفته…:joy: در کل میخام بگم وزن اول تولد ملاک نیست و چاقی هم الان اصلا شاخصی خوبی نیست…چاقی کودک هم بعضی مواقع قابل جلوگیری نیست و باعث مشکل تو بزرگسالیش میشه…من معتقدم کودک لاغر باشه ولی سالم…

میگن ماه اخر گوشت بخوری وزن میگیره
خامه وزن میگیره بچه
باز از دکترتم بپرس و بدون مشورت استفاده نکن
شاید این ها برای تو مضر باشه
بدن با بدن فرق داره

1 Likes

کاملا درسته . ممنونم از توضیحات تون :+1::+1:

درست می فرمایید :+1::+1:

من از دکترم لیدی میل خواستم گفت اگر شیر و لبنیات میخوری نیاز ب لیدی میل نداره

ممنون از نظراتتون… وزن طبیعی داشته باشه برام کافیه… اونایی که شیرشون چربه بچه کم وزن رو به تعادل میرسونه ولی من از خودم خبر دارم بار دوممه شیرم چرب نبودش برا همین برام مهمه که وزن بالای ۳داشته باشه

دسترسی به دکترم سخته خیلی دیر نوبتم میشه چون تو شهر کوچیک هستم فقط یه نفر مطب داره دو تای دیگه بیمارستان ویزیت میکنن براهمین مطبش شلوغه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.