راه های باز کردن دهانه رحم

سلام طب سنتی بمن گف دهانه رحمت بستس ازبس ورم کرده ازعفونت چیکارکنم دهانه رحمم بازشه ک اسپرم بره داخل گفت وگرنه حاملگی صورت نمیگیره

خبمگه ادم هنکام نزدیکی ک آلت میره داخل رحم بازنمیشه داخل واژن میره؟ک میگه رحمت بسته هس اینطور نمیتونی باردارشی

خیلی نمیشه به حرفشون اعتماد کرد.من رفتم دارو برای بارداری خواستم کلی عیب روم گذاشت ک اول باید مزاجتو درست کنم تو بلغمی هستی برو روی شکمت زیر نافت زالو بنداز یسری حرف الکی اصلا قبول ندارم حرفاشونو.دوماه اقدام کردم به لطف خدا علاعم بارداری دارم ادرار مکرر زیر دلم سمت چپ یک اومده بالا یچیزی از داخل حس میکنم امروزم که سرگیجه اومده سراغم پری هم دو روزه عقب افتاده دعا کنید باردار باشم

عزیزم ان شاءالله بارداری
ولی خب طب سنتی از پایه درست میکنه تا نطفه ای که تشکیل میشه قوی باشه و طبع خوبی داشته باشه
اصلاح مزاج اولین قدم برای بارداری هستش

1 Likes

بهتره عفونت رو درمان کنی بعد باردار بشی عزی, م
عفونت برای بارداری خطرناکه

1 Likes

درسته گلم ولی اکثرا میخوان یه مبلغ بالا بگیرن ازت یسری چیزای بیخود تجویز میکنن

2 Likes

سماجون شمابچه اولته؟چندساله عروسی کردی؟دارواستفاده میکنی؟

بچه اولمه من دقیقا دو تیر یک سال از ازدواجم گذشت من 6ماه بعد جلوگیریم دستو پا شکسته بود ینی مهم نبود بشم یا نه دوست داشتم بشم ولی احساس زود بودنم داشتم تا این که سه ماه پیش تصمیم گرفتم برم زیر نظر دکتر و فقط قرص های ویتامینه داد بهم قرار بود ازمایش اسپرم بده همسرم که این علائم خیلی دلمو خوش کرده و ازمایشمم ک مشکوک بوده بیشتر امیدوارم

اره واقعا من يه مدت الكى هم وقتمو هم پولمو گذاشتم براش
كلى دارو كلى بادكش …
به نظرم زير نظر دكتر بريد جلو از همه چى بهتر

دقیقا

1 Likes

ان شالله که صحیح وسالم باشه وقدمش پرازخیروبرکت باشه براتون.واسه منم دعاکنین این ماه جواب بگیرم

فداتون.انشالله که امام علی امیر مؤمنان از خدا مادر شدن رو برات بخواد عزیز دلم

1 Likes

سماجان بنظرت ب من ک طب سنتی گفت دهانه رحمت بسته هس ورم کرده ازعفونت بنظرت بانزدیکی ک آلت مرد میره داخل دهانه بازنمیشه موقع ارضاشدن پس اسپرم کجامیره پس چطورآلت داخل میره دهانه رحمم بسته هس؟؟؟؟

امییین

زهراااا چه عفونتی داری عفونت رحم یا قارچی؟

عفونت رحم باکتریایی ک رنگش زرده عزیزم

ازکجافهمیدی رحمت عفونت کرده

دکترمعاینه کرد

برا منم سوال شد منم عفونت قارچی دارم هرچقدقرص میخورم بازم یکم عفونت میمونه

پاپ اسمیر انجام دادی؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.