راه حلی برای جوش صورت دارید؟

من ۳۵ سالمه و مشکل جوش صورت دارم
همیشه سمت چپ صورتم جوش میزنه
بقیه قسمتهای صورتم هم نه که اصلا جوش نداشته باشه اما به ندرت جوش میزنه
هرکاری بگید کردم
مشکل هورمونی هم ندارم
۱۰ سال پیش ۱ سال هم راکوتان خوردم که خوب شد اما بعد از اتمام دارو مدتی بعد روز از نو :pensive:

رو بالشیم رو هفته ای یه بار میشورم
یا حوله هیچ وقت صورتمو خشک نمیکنم
هرگز با آرایش نمیخوابم
مرطوب کننده فاقد چربی هم استفاده میکنم

دیگه از دست جوش خسته شدم
همه جوونیم به غصه این جوش های لعنتی گذشت

راهنمایی کنید لطفا

1 Likes

عزیزم شما دکتر پوست برو وقتی مشکلتون در این حده فک کنم دیگه تخصصی باشه باید دکتر بگه چیکار کنید

مننم مدام جوش میزدم تا اینکه فهمیدم کیست دارم. دکتر بهم قرص سیپترون داد خوردم از اون موقع جوش نزدم

من دستگاه بخور گرم گرفتم با انواع ماسک صورت از همین ایرانی های خودمون منم خیلللی جوش میزنم ولی الان صاف صاف شده فقط باید ب پوستت برسی خواستی بگو تا برات عکسشون بفرستم

عزیزم بفرست منم میخوام بگیرم

یکی از علتهای جوش زدن خوردن گرمی هم میشه
چون خودم هرموقع گرمی نمیخورم صورتم خیلی صافه ولی امان از اون موقعه ای ک گرمی بخورم دیگه کل صورتم پر جوش میشه
گرمیجات وفلفل و نوشابه و بادمجون هم اصلا نخور

چشم الان

1 Likes

2 Likes

1 Likes

این ماسکا خیلی بهم میسازه یه فوم هم دارم اخرشه اونم الان عکس میدم ینی محشره دیگه پیداش نکردم

تو پوستت خشکه یا چرب ؟
بعد هرکدومو چجوری استفاده میکنی ؟

چرب تقریبا اول بخور میدم با دستگاه بعد هر روز یه ماسک میزنم ب صورتم تو خونم اصلا کرم نمیزنم صورتم روشن نرم شده نیاز ب کرم پودر ندارم فقط میخوام ثابت بمونه

1 Likes

اینارو زدی صورتت تغییر کرده از قبل ؟ تغییرشو حس میکنی ( بغیر از نرمی )

اره روشن شده، جوشام رفته، نرم شده، فقط لک داره صورتم چندتا ک اونم کلیندامایسین میخوام بزنم

1 Likes

منم مشکلم فقد اینه ک صورتم خشکه و جای جوش دارم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.