راهکار برای دختردار شدن

من دختر دوست دارم.این ماه که فک نکنم حامله باشم ،چیکار کنم بچم دختربشه؟

عزیزم این لینک رو مطالعه کنید لطفا
https://farzand.net/expert-answer/1881629750-everything-about-gender-girl

ممنون عزیزم.

چند دقیقه قبل از رابطه محلول سرکه و آب استفاده کنم؟قبل از هر بار نزدیکی باید از محلول استفاده کنم؟حتی اگه هر شب نزدیکی داشتم؟

هر شب که نباید داشته باشید عزیزم
برای دختر دار شدن باید دو سه بار قبل از تخمک گذاری و یکی دو بار بعد از تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید اونم یک شب درمیون. نیم ساعت قبل از نزدیکی چهار پنج بار با سرنگ تزریق کنید داخل واژن

منظورتون دو یا سه روز قبل از تخمکگذاری باید رابطه داشت؟

بله مثلا اگر شما امروز تخمک گذاری تونه باید از دیروز یا پریروز دیگه نزدیکی نکنید تا پس فردا

من اینبار،توی یه هفته سه روز نزدیکی داشتیم.بدش تخمک گذاری بود.یعنی آخرین نزدیکیم سه روز قبل از تخمک گذاریم بود.بعد از تخمکگذاری دیگه نزدیکی نداشتیم.

من از ترشحاتم میفهمم تخمک گذاریم کی هس.ولی اینبار سه روز ترشحاتم زیاد بود.روز اول کم بود روز دوم زیاد روز سوم بیشتر.حالا نمیدونم توی این سه روز کدومش تخمک گذاریم انجام شده.

1 Likes

خب مشکلی نداره ولی میگن یه روز یا دو روز بعد از تخمک گذاری هم میشه نزدیکی داشت اما خب احتمالش کمه که تخمک دو روز زنده بمونه. اینو به خاطر این میگن که ممکنه تخمک گذاری دیرتر از اون زمانی که ما فکر می کنیم اتفاق بیفته

از کیت استفاده کنید تا دقیق تر متوجه بشید

عزیز دفعه قبل کیت گذاشتم ولی دقیق نشون نداد.ینی روزی که استفاده کردم همون روز تخمکگذاریم بود ولی کیت خط پررنگ نشون نداد.کم رنگ بود.ولی نسبت به روزهای قبل خطه پررنگتر بود ولی کامل قرمز نشد.

از کجا می دونید همون روز تخمک گذاری تون بوده؟

دوره هام 31 روزه بود.البته الان 28 روزه شده.از ماشین حساب تخمکگذاری هم که استفاده کردم همون روزی بود که خودم حساب کرده بودم.

حتی توی قاعدگی منظم هم نمیشه فهمید دقیق روز تخمک گذاری کی هست چون ممکنه هورمون ها تغییر کنن و تخمک گذاری جلو عقب بشه دو سه روز

فقط با سونوگرافی سریالی میشه دقیق فهمید کی هست
با کیت و ماشین حساب تقریبی به دست میاد

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.