راهنمای شیردهی

سلام.من تازه زایمان کردم اما ماما بهم گفته تا چهارماه حبوبات نخورم سبزیجات سیب زمینی و شیر نخورم . نی نیم هم مدت شیر خوردنش فقط سه چهار دقیقه بیشتر نیست میشه راهنمایی کنید

مبارک باشه گلم
خب هنوز شاید معدش خیلی کوچولوعه
چیزایی ک شیرافزا هست بخور

عزیزم درست گفتن نباید بخوری چون طمع شیرت عوض میشه و نفخ دار میشع وقتی به نوزادت شیر میدی باعث میشی که اونم نفخ کنه و دل درد بگیره. چون نی نیت کوچوله خیلی معدش حجم نداره که بخواد شیر ززیاد بخوره کم کم و در فاصله نزدیک شیر میخوره طبیعیه صبور باش تا به مرور خودش بهتر میشه

عزیزم من تا دوسال و سه ماه به پسرم شیر خودمو دادم.و البته همه چیزای خوشمزه و مفید رو هم بدون محمدودیت و منع، مصرف می کردم.نه شیرم مزه بدی می گرفت و نه نفخ یا عارضه ی دیگه ای به دنبالش برای پسرم پیش میومد.سیر سبزی خوردن…حبوبات…اینا همه عالی هستن و حیفه که با نخوردنش از خواص مفیدشون گذشت کنی.و هیچ وقت تو این سه سال پسرم حتی یک بار هم دچار دل درد یا نفخ نشد.بستگی به خودتون داره که از روز اول خودتون و فرزندتون رو باچه عاداتی وفق بدید.اگه از روز اول با محدود کردن شروع بشه تا همیشه ممکنه ادامه پیداکنه.موفق باشید.

1 Likes

تمام اینارو مصرف کنید حیفه واقعا شیر نخورید…مشکل خاصی اگه دیدید برای بچه در اثر مصرف این ها پیش اومد، اون موقع تجدید نظر کنید.موفق باشی

اوایل خیلی کم شیر می خورن ولی باید هر یکساعت یا هر دوساعت نهایتا بهش شیر بدید.حتی شب وقتی خوابید هر دوساعت باید بیدار بشیید و شیر بدید.سعی کنید سینه تون خالی بشه چون ممکنه اوایل شیرتون خیلی زیاد باشه و بچه اشتهاش کم باشه.پس بدوشید شیرتونو و در شیشه استریل در یخچال نگهداری کنید.که مبادا ازدیاد شیر توی سینه هاتون موجب آبسه و این مشکلات بشه…مایعات زیاد مصرف کنید آب فراوان بنوشید.

1 Likes

عه سیب زمینی چرا من که خوردم حالا چه مشکلی داره سیب زمینی ؟؟

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.