راهنمای خرید حلقه لاغری

سلام.
من وزنم۶۵وقدم۱۶۸هست.
شکم و پهلودارم.والبته چربی زیرسوتین :sob::sob:.
حالامیخام حلقه بخرم برای چربی شکم و پهلو ک ابشون کنم.وبرای چربی زیرسوتین نمیدونم چیکارکنم.
لطفا بگید ک چ مارکی و چ سایزو وزنی بخرم حلقه را؟؟درضمن باحلقه های بچگونه یکم بلدم بزنم.
واون چربیای زیرسوتینو چجوری ابشون کنم.نفرت دارم ازشون

عه.یعنی هیچ کس اطلاع نداره؟

والا من کمر باریکم.چربی ندارم.اما تفریحی یدونه از این حلقه های سبک گرفتم.پهناش زیاده.توی زدنش خیلی راحتم.دست کم نیم ساعت یه سره میزنم.آخرشم از خستگی خودم میندازمش.نمیفته.
در مورد چربی زیر سوتین حلقه فایده نداره.فکر کنم شنای سوئدی بهتر باشه.
از لبه سنگ اپن کمی فاصله بگیر دستهاتو به لبه اپن بگیر و مثل وقتی که روی زمین شنا میری شنا برو.میتونی بجای سنگ اپن از دیوار تکیه مبل یا میز بلند هم استفاده کنی.

میشه ازحلقت عکس بدی؟

از این حلقه های پلاستیکی اروزنه.
پارسال ۱۲تومن خریدمش.
سبکه.اونقدر که پسر ده ساله ام باهاش راحت میزنه.
الان چون باردارم جمعش کردم.

از ایناست.

واسه سرگرمی خریدمش.

سلام عزیزم بزن تو دیجی کالا حلقه دوبل تن زیب که رنگش کرم وبنفشه مربی من تو باشگاه گفته این مدلشو بخریم
البته احتمالا دیجی کالا گرون بده ولی اونجا نگاه کن که مدلای مختلفشو ببینی بعد با اگاهی برید برای خرید اگه تهران هستید که فک میکنم منیره ام گرون فروشن. بازم ببیند کجا رو میشناسید که نزدیک محل سکونتت باشه ومنصف باشه در اخر اگر هیجا در دسترس ندارید برنامه ترب برای اندرویدها ارزونترین قیمت فروشگاه هارو گذاشته از اونم میتونید کمک بگیرید موفق باشید👍

1 Likes

عزیزم واسه خریدن حلقه حتمااز این مدل بخر

چون باعث زودتر لاغرشدن میشه بخاطر اون گردی های داخلش فشار میاره.
واینکه واسه اب شدن پشت کمرت این وسیله عالیه بدنم خوش فرم میکنه
فلزیش بهتره واسه من فلزیشه روان تره .
خیلیییی خوبه این دوتا کنار هم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:به شدت لاغر وخوش فرم میکنن هیکل رو

1 Likes

من تو باشگاه از این مدلی که ارامش جون عکسشو گذاشته استفاده کردم خیلی عالی بود واسم

سلام گلم.منظورت کدوم ایناس

گلم شمااین حلقه راچندخریدین؟دی جی کالازده ۷۰تومن

جدی؟روزی چنددقیقه؟
برای چربی زیرسوتین چیکارکنم؟

ایناخیلی سبکه…فکرکنم اگه سنگین باشه بهتره

من یادم نیست فک کنم همون حدود ها خریدخواهرمم .یا۸۵تومن .

منم که گفتم سبکه.
من واسه سرگرمی خریدم.وگرنه کمرم باریکه اونقدر که مجبورم سوتینهامو وفتی میخرم ساسون بدوزم…نیازی به حلقه ندارم.

اون رنگیه ک فرستادم عکسشا…اون ۶۵تومنه.مارکش فرق داره.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.