راهنمایی خواهرانه درباره عروسی

سلام بچه ها واقعا عذر میخوام همچین چیزی رو اینجا میپرسم ولی کسی رو ندارم راهنماییم کنه.
من شنبه میرم خونه خودم ولی هیچی از دستمال و برنامه های شب عروسی بلد نیستم میشه راهنماییم کنید چیکار بکنم اصلا دستمال چجوری استفاده میشه؟

2 Likes

الان مامی یارا میان بهت میگن چجوری

1 Likes

اولا ک اصلا و اصلا استرس نداشته باش …

دوم اینکه الان دیگع این جور رسم و رسوماتی نیس …

اما امکان داره روی تخت تون یه ملافه سفید بزارن یا مامانت یا مادر شوهرت …

1 Likes

مامانم که صد در صد نمیزاره اصلا هیچی بهم نمیگه . از همین الان استرس دارم بهش فکر میکنم دستام یخ میکنه:pleading_face:

من که حرف بدی نزدم :disappointed_relieved:

اصلا هیچ کدومشون عین خیالشون نیست بخدا منم هیچی بلد نیستم از این موضوع حتی نمیدونم اتفاق افتاد چجوری باید نشونه بزارم :sob:حالم بده چه کار مزخرفیه آخه چرا مادرم مثلدبقیه مامانا نمیاد درباره اش راهنماییم کنه:sob:

1 Likes

عزیزم کجایی هستی

من خوزستانیم پونزده سال پیش که من عروسی کردم رسم این چیزا بود اما همون موقع هم مادر شوهرم بدش اومد و اصلا نگفت پارچه نشون بده

یادمه میشستن در اتاق عروس و دوماد تا کارشون تموم بشه و پارچه رو ببینن الان که کسی نمیاد با عروس

حالا با یه چیزی خودتو در هر صورت تمیز میکنی همونو نگه دار اگه ازت خاستن نشون بده

1 Likes

ما هم اصالتا خوزستانی هستیم ولی من خودم تهران بدنیا اومدم.
منم مادرشوهرم گفته نمیخواد و این حرفا قدیمی شده ولی چشم ترسیده چون سر دختر عموم یه بلای خیلی بدی آوردن سر این داستان بعد مادر شوهر هم نخواد ببینه میترسم بعدا شوهرم بگه من چیزی ندیدم و اینا .
ببخشید ببخشید عذر میخوام اینجوری سوال میکنم ، یعنی بعدش که خودم و پاک کنم خون میاد؟

2 Likes

من همون لحظه به اندازه ی یه نخود ازم لکه اومد همونو نگه داشتم اما روزای بعدش دیگه زخم بودم و تا سه روز بعد از نزدیکی ازم خون میومد

اگه این موضوع برای خودت یا همسرت خیلی مهمه به همراه همسرت برو پیش ماما یا پزشک زنان یه نامه واسه سلامت بکارتت بگیر
تازه واسه چگونگی برقراری رابطه هم میتونی از پزشک راهنمایی بگیری
برات ژل هم تجویز میکنه تا کمتر اذیت شی

4 Likes

خوب اشکال نداره اگه دوس داری خودت یه تیکه پارچه محض احتیاط همراه داشته باش …

اما میتونی بری دکتر و برگه سلامت بکارت بگیری …

من خودم پرده ام ارتجاعی بود و اصلا خون نیومد ولی روز بعد واس اطمینان رفتم پیش ماما و به برگه بهم داد و گفت ک پرده بکارتم این مدلی به شوهرمم نشون دادم و خاطر جمع …

البته واس ما این جور رسم هایی نیست …

برا شوهرمم اهمیتی نداشت ولی خب

1 Likes

بستگی داره بعضی ها تا یک هفته لکه بینی دارن بعضی ها هم همون شب اول یکم لکه دارن و تموم

اصلا هم استرس نداشته باش …

همه کار ها به دست شوهرت به طور خودکار انجام میشه …
فقط لازمه استرس نداشته باشی و برات یه شب رویایی میشه

ببین بسته ب نوع پرده ممکنه خونریزی داشته باشی یا ن
ولی امروز و فردا برو دکتر برگه‌ی سلامت بگیر هم نوعش مشخصه و هم مورد اطمینان تره
بعدشم همون شب لحظه‌ی اول ک خانوم شدی خودتو با ی دستمال سفید تمیز کن و بعدش دیگ خیالت راحته و ادامه کار رو داشته باشین ولی برای دستمال ک میخان همون لحظه‌ی اول ک خانوم شدی خودتو تمیز کن

1 Likes

برودکترگواهی سلامت بگیر راحت واسوده

سلام گلم ۲۳ سالته یعنی هچیی نمیدونی؟

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.