راهنمایی برای خرید سیسمونی

از دوستانی که تجربه دارن میخوام که بیان نظر بدن؛ راجع به مارک وسیله های سیسمونی؛ مثل شیشه شیر و پستونک و… ، میخوام بدونم چه مارکایی استفاده کردین و راضی بودین یا نه

2 Likes

برای شیشه شیر چه مارکی پیشنهاد میدین که خیلی هم گرون نباشه

1 Likes

من شیشه شیر و پستونک مارک تویست شیک گرفتم واقعا عالی بود بچم دچار کولیک و دل درد بخاطر شیشه شیر نشد. حالت شیشه طوری بود که بچه شیر مادر رها نمیکنه چون تا میک نمیزد شیر نمی اومد دقیقا مثل شیر مادر.

5 Likes

عزیزم هزینه برای شیشه شیر بهتره تا هزینه درمان برای مشکلات ناشی از شیشه شیر بد. خیلی از شیشه شیر ها باعث کولیک و دل درد بچه ها میشن.

4 Likes

مرسی عزیزم چون من تجربه ندارم نمیدونستم انقدر مهمه :+1: ولی توییست شیک الان بالای ۵۰۰ تومنه یه شیشه شیرش :woman_facepalming::woman_facepalming:

1 Likes

ببین فعلا یه قندداغ خوری بی بی لند بخر واسه روزای اول نی نی ، بعد با توجه به شرایط اگه دیدی شیرخشک کمکی میخوای بهش بدی یه شیشه شیر بهتر بخر که هم کیفیت داشته باشه هم برای فک و دندون نی نی بد نباشه من اونت دارم شکر خدا خوب بود برا نی نیم
الان لازم نیست همه رو بخری به مرور با توجه به شرایط و نیاز بچت خرید میکنی

4 Likes

واسه شیشه شیر لازم نیست از الان هزینه کنی
یه شیشه معمولی واس نبات داغ و آب بگیر براش فعلا
بعدا اگرررر شیرخشکی شد اون موقع هزینه میکنی شیشه ی خوب میخری

4 Likes

شیشه اوِنت خوبه تو شیشه های استاندارد
و چیکو مدلی ک سرش ضد کولیکه
ولی واس شیشه معمولی من میخوام یه بی بی لند بگیرم ازین کوچیکا
اگر لازم شد بعدا شیشه خوب میگیرم ک امیدوارم لازم نشه و شیر مادر بخوره :heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

ممنون عزیزم از راهنماییت؛ اونت باز اررزونتره از توییست شیک :+1:

1 Likes

ببین اونت رو دکتر به من معرفی کرد بخاطر طراحی ضد نفخ و اینکه سر شیشه شبیه سینه مادر طراحی شده که بچه سینه رو رها نکنه.

1 Likes

مرسی عزیزم، آره ایشالا که میاز نشه به شیشه شیر ، پس منم همینکارو میکنم

1 Likes

من شیشه بی بی لند خریدم چون قصد داشتم شیر خودمو بدم
اما اگه بچم شیرخشکی میشد ضد نفخ چیکو میخریدم

1 Likes

میخوای از الان خرید کنی؟
من خیلی دلم میخواد زودتر برم
روزشماری میکنم برم خرید کنم

1 Likes

تو دیجی کالا دیدم همه نظراتش مثبت بود ولی چیکو نه خیلیا میگفتن شیر زیاد میاد ازش

1 Likes

چیکو رو نمیشناسم راستش استفاده نکردم

1 Likes

آره منم دوست دارم خرید کنم ولی نمیدونم چی بخرم چون جنسیتشم معلوم نیست :grimacing:

1 Likes

منم هی میگم برم چیزای اسپرت بگیرم
بعد میگم یهو میرم همشو با رنگی ک دوست دارم میگیرم الان زوده :sweat_smile:

1 Likes

ست قیچی و ناخن گیر چیکو چطوره؟

اسپرت بهتره رنگی رنگی خز شده :grin::grin: ببخشیدا ولی واقعا وسایل رنگی اصلت جالب نیستن تیام سعی کن بیشتر رنگای خنثی بگیری مثل سفید و کرم و طوسی بعد که جنسیت معلوم شد چند تا تیکه رنگی بگیر

4 Likes

برس و شونه هم چیکو میخوام بخرم :hugs:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.