راهنمایی برای بارداری

سلام دوستان عزیزم. من همین امروز تو مامی گپ عضو شدم.
29 ساله م هست. سه ساله ازدواج کردم و این ماه اقدام کردم برای بارداری. تاریخ آخرین پریودم 19 شهریور بود. با سونوگرافی واژینال و شکمی تخمک گذاریم رو پیدا کردم و تو همون روزها اقدام کردم. هفته ی قبل یعنی روز 22 پریود تست بتا دادم 0.1 بود. بعدش دوباره روز 28 پریود بتا رو تکرار کردم 2 بود. امروز هم که روز 31 قاعدگیم هست بی بی چک گذاشتم منفی بود.
هنوز هم پریود نشدم. در واقع تاریخ پریودم فردا هست یعنی 19 مهر.
بنظرتون چکار کنم.

سلام عزیز. منم تازه عضو شدم و مثل شما اواین اقدامم هست. به نظر من صبر کنید تا پریود بشید کاری انجام ندید. اگه تاخیر در پریود داشتید باز آزمایش بدید شاید آزمایشی که رفتید زود بوده

1 Likes

سلام عزیزم
خوش اومدین به مامی گپ :rose:
شما یکم زود از بی بی چک استفاده کردین. بهتره صبر کنید از موعد قاعدگی تون دو سه روز بگذره بعد آزمایش خون بدید. از بی بی چک باید یک هفته بعد از موعد قاعدگی تون استفاده کنید. انشالا که جواب مثبت باشه

سلام عزیزم. یه نصیحت از من. هیچ وقت قبل از موعدت ازمایش نده یا بی بی چک نزن. این چیزا باعث میشه بیشتر اعصابت بهم بریزه با جوابای منفی و ذهنت درگیر شه… همیشه بزار برای بی بی کم کم سه روز از موعدت گذشته باشه که جواب درستی بگیری.به مامی گپ هم خوش اومدین

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.