راهنمایی...کاشت مژه

بچه ها یه چند وقته رو مخمه برم مژه بکارم… چون مژهام کوتاهه و اصلا هر مارک ریمل هم میزنم به خودش نمیگیره …ولی یه عده خیلی تعریف می کنن یه عده خیلی بد میگن… و اینکه آیا میشه باهاش غسل و وضو گرفت ؟ با همون نیت جبیره؟

1 Likes

وایی کاشت مژه هم هس چه کاریه باوووو نکنین😂

سلام عزیزم اره با همون نیت جبیره میشه غسل و وضو گرفت البته تا جاییکه من شنیدمو میدونم، کاشت مژه خوبه فقط برای یه مدت، بعدش برداری خیلی بهتره چون باعث میشه مژه های خودت بریزه اگرم خواستی بذاری حتما مژه سبک بذار و با حجم متوسط تا مژه های خودت کمتر آسیب ببینه

1 Likes

عاره منم میخام خیلی کم فقط گوشه پلک رو بزارم… شوهرم میگه اجازه نمیدم کور میشی :rofl:

نه کور که نمیشی ولی اگه مژه کاره ت ناشی باشه چشمات حساسیت میده

نه دیگه گفتم اگه برم یه جای خیلی خوب میرم…

برو یبار انجام بده یه تجربه جدیده دیگه، من خودم هرسال عید به عید میذارم یکی دوماهم میمونه بعد دیگه ترمیم نمیکنم تا بیوفته

عزیزم وضوی جبیره عمدتا برای دلایل پزشکی انجام میشه. درغیر این صورت وضو و غسل باطل هست. ولی با این حال نظر مستقیم مرجع تقلیدتون رو بپرسید. کاشت ناخن و مژه و… بعنوان یه شیء خارجی مانع از رسیدن آب به محل وضو یا غسل میشه.

1 Likes

واااای من یکبار انجام دادم به شدت هم پشیمون شدم.تمام مژه های خودمم کَنده شد وای ظاهر خیلی مسخره ای پیدا کرده بودم :speak_no_evil::speak_no_evil::speak_no_evil: خداروشکر نذاشتم دوباره ترمیم کنه و گفتم برش داره… ریمل مارک ( دیپ رُمنس) بخر عزیزم عالیه

2 Likes

اصصصصلن اینکارو نکن من برا عید کاشتم فقط هفته اول قشنگ بود بعدش چوله شدن اصن خوب نبود بنظر من که کار اشتباهیه

3 Likes

وای دقیقا.هفته دوم افتضاح میشه یکی درمیون میچسبه بهم و کنده میشن…میشه یکی بود یکی نبود :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

معلومه شوهر عاقلی داری عزیزم. به نظر من این کارا پول تو جوب ریختنه. من جای شما باشم هزینه کاشت مژه رومیدم کار مفید انجام میدم. شما میتونی روغن مخصوص تقویت مژه از عطاری بگیری استفاده کنی. انسان سالم وقتی میتونه وضو کامل بگیره چرا جبیره؟؟؟؟؟خواهر گلم دراین رابطه خوب فکر کن همه جوانبش رو بسنج بعد عمل کن.

1 Likes

مرسی اسما جان…حتما بهش فکر می کنم…

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.