رازیانه در دوران پریود

سلام میخواستم ببینم رازیانه رو میشه تو دوران پریود خورد یا باید پریود تموم شه بعد من واسه قبل بارداری و تعیین جنسیت دختر میخوام بخورم

1 Likes

من شنیدم نباید خورد دوران پریودی. دلیلش نمی دونم.

سلام عزیزم
من شنیدم برای تسکین دردهای قاعدگی میشه از این گیاه در دوران قاعدگی استفاده کرد اما باز هم شما از پزشک تون سوال کنید بهتره

3 Likes

من همین الان سرچ کردم متوجه شدم تو دوران پریود مشکلی نداره استفاده بشه ولی علت استفاده اش کم کردن درد پریود هستش
نمیدونم چرا همه جا میگن این دوران رازیانه نخورید!

3 Likes

منم همش میشنیدم جزو اقلام ممنوعه دوران پریودی تو بحث های خانم ها بود. حالا که گفتی رفتم سرچ کردم دیدم آره اتفاقا میگن برای تسکین درد و تنظیم هورمون ها و … خوبه. فقط چون خونریزی رو زیاد میکنه شاید تجربی خانم ها میگن نخورید.

2 Likes

خون ریزی پريودي رو زیاد میکنه مثل زعفرون عمل میکنه فکر کنم چون به منم برا ایام پاکي دادن

3 Likes

به منم بچه ها گفتن پریود شدم بخورم
خوبه
منم یه بار چاییشو خوردم فقط

1 Likes

سلام دوست عزیز مصرف رازیانه در دوران پریودی ممنوع هست چون اصولا رازیانه قاعده اور هست و باعث افزایش حجم خونریزی میشه…ضمن اینکه مصرف بی رویه باعث اختلال در هرمون و افزایش پرولاکتین خون میشه بهتره با نظر پزشک باشه
اطلاعاتی که بهتون دادم را پزشک طب سنتی که بهشون مراجعه میکردم گفتن

4 Likes

ببخشید مگر مصرف رازیانه باعث دختر دار شدن میشه!؟ من پسر میخوام ولی عرق رازیانه میخورم. نمیدونستم باعث دختر شدن جنین میشه

نه همچین چیزی من نشنیدم تاحالا

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.