راجع به زخم رحم

سلام من حدود یک سال طلاق گرفتم بعد ازدواج کردم رفتم دکتر گفت زخم عفونت شدید داری منجمد کردم دارو استفاده کردم ۱۸سالمه الان پشت درد درد واژن روده دارم علتش چیه؟

سلام عزیزم
باید حتما معاینه بشید تا علت مشخص بشه
پاپ اسمیر هم بدید

یعنی شده تا حالا کسی به سن ۱۸سرطان داشته باشه؟

داروهارو کلا استفاده کردم فق پماد کلوتریمازول چهار مرحله استفاده کردم ولی عادت ماهانه افتادم

به بعضی از دارو هام حساس بودم سر درد میگفرتم ورم گفت باید استامینفون مصرف کنی الان مغزم درگیره ک سرطان رحم چه عواملی داره پیش دکتره دیگم‌رفتم گفت سنت کمه پاپسمیر لازم نیست میشه کمکم کنید

میشه یکم زود جواب بدین

عزیزم کلوتریمازول رو باید حتی تو دوران پریودی استفاده کنی تا تموم بشه.نباید قطعش میکردی.

1 Likes

اخه تو یه سایت نوشتع بود نباید مصرف کنی حتی بعضی از اشناهامون هم گفتن مصرفش درست نیست

الان مشکل پیش میاد می تونم عادت ماهانم تمو شد بقیشو استفاده کنم؟

من دکترم بهترین دکتره پیشش که رفتم گفت تو دوران پریودی باید مصرف کنی حتی داخل بروشورشم نوشته نباید قطع کنی تو دوران پریودی هم مصرف بشه بعدش نباید تو حین مصرف پماد رابطه داشته باشی.

من ۲۳سالمه ازم ازمایش پاپ اسمیر گرفت بردم ازمایشگاه جوابشو نشون دکترم دادم گفت مشکلی نداری تا یک سال نمیخواد نمونه بگیری.

نمیدونم من اخه به هرکی میگفتم میگفت نه استغاده نکنی الان اندازه دو تیوب مونده استفاده کنم چی میشه؟

رابطه نداشتم حتی پمادی بهم میکورزین اونم تموم کردم بعدش رسید به این پماد عادت ماهانه شدم شماهم میکورزین استفاده کردین؟

من قبلا دکتر که میرفتم کلوتریمازول میداد بهتر میشدم دیگه دکتر نمیرفتم.این بار واسه بارداری رفتم دکترم معاینه کرد گفت زخم داری با عفونت شدید برام کلوتریمازول داد دوهفته استفاده کردم رفتم دوباره معاینه کرد گفت از شدید شدید شدید تازه عفونتت شدید شده.گفت میخوای بزاری باردار بشی برو فریز شو.بعدش شما دکتر رو قبول دارین یا حرف دیگران رو.

که تو دوره پریودی کلوتریمازول استفاده کنی یا نه.من استفاده کردم مشکلی هم ندارم.

خب منجمد کردی بازم کرم مصرف کردی؟عفونتت با منجمد تموم شد؟

اره یه پماد با یه قرص بهم داد .

خانومی الکی به خودت استرس نده زخم رحم واسه عفونت بیش از حده وامکان سرطان دهانه رحم خیلی کمه فقط زخم تا فریز نشه امکان بارداریت میاد پایین
پاپ اسمیر فقط حالت پیشگیریه از بیماریه ونوع عفونتتو مشخص میکنه که آبا قارچیه یا باکتری که داروی مربوط به خودشو برات بنویسن

دیدم چندتا گپ با استرس همش سوال میپرسی گفتم اینارو بگم بهت
خودت میتونی بری از داروخانه باز پمادو بگیر دوره درمانتو کامل کن اینبار پشت سرهم استفاده کن

اینم بگم اگه عفونت درمان نشه باعث سقط جنین میشه من خواهرشوهرم عفونت داشت بچش ۵ ماهگی افتاد…

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.