رابطه منو عشقم خراب شده چیکار کنم

بچه ها منو عشقم یک ساله باهمیم من 18 ام اون 28 خیلی رابطه خوبی داشتیم و همون اول دوستی تا الان بارها اومده خاستگاری ولی بخاطر یه موضوعی اختلاف پیدا کردیم و اون میگه ازدواج نکنیم ولی هنوزم دوسم داره تا الانم ازش چیزی ندیدم چه کنم منتظر بمونم یا نه خیلی دوسش دارم

1 Likes

اون موضوع چیه ک باعث سردی شده

خیلی حساسه رفتیم یه تولد بحثمون شد از اون شب یه جوریه

سر چی بحث شد

خب چرا اومد خواستگاری اما عقد و … نکردید هنوز؟ خانوادتون مشکل دارن با ایشون ؟

اگر الان سر یه موضوع اینقدر حساسه که بیخیال بشه به نظرت تو زندگی که بهر حال مشکلات هست چکار میکنه ؟

1 Likes

مشروب خوردیم و مهمونی مختلط و شوخی های زننده مام هیچوقت تو اینجور جمع ها نمی‌رفتم گفت چرا وقتی من با کسی از این شوخیا ندارم چرا اینطور میکنی

خواهر بزرگم هنوز ازدواج نکرده مامانم میگه دوست ندارم اینطوری اون خورد میشه

1 Likes

منم مقصر بودم اصلا خودمو بی تقصیر نمیدونم ولی توی این یه سال شاید باورتون نشه ولی تو دعوا هم بهم احترام میذاشت الان احترام میزاره حتی به دوستاشم نگفته که من کیم شهر ما کوچیکه همه همدیگر رو می‌شناسن نمیخوام تعریف از خود کنم پدرمم طوری هست همه می‌شناسن خیلی پسر خوبیه نمیدونم به چه زبونی برش گردونم

1 Likes

زنگ بزن عذر خواهی کن راحت اگر دو تا تون همدیگرو دوست دارید

زنگ زدم حرف می‌زنیم قرار میزاریم چت میکنیم کلا مث قبلا اخلاقش مث قبله ولی ناراحتیش حس میکنم یکم زمان نیاز داره درسته🤔

1 Likes

اره دیگه عزیزم درست میشه بعدم سعی کن راجع به مشکلتون عاقلانه حرف بزنید سر هر مشکلی

1 Likes

اگه دوسش داری حتما منتظر بمون چون بعدا پشیمون میشی
حیفه
منو همسرمم بارها تو دوران دوستی دعوامون شد و جدا شدیم ولی نتونستیم تحمل کنیم

1 Likes

والا حق داره

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.