رابطه متفورمین با لاغری

دوستان این درسته که متفورین باعث لاغری میشه؟؟؟ دوستانی که متفورمین میخورن چقدر تو اشتهاشون تاثیر گذاشته.میشه درمورد این قرص هر چی اطلاعات دارید بگید از عوارض تا مفید بودنش بگید

مامان من که واسه قندش میخورد حسابی لاغر شده بود. چون باعث افت قند میشه همش احساس ضعف میکنی

اسما جون من به خاطر تنبلی تخمدان میخورم روزی سه تا اشتهام کم نشده ولی تو سه ماه هفت کیلو کم کردم بدون اینکه خورا کم کم بشه فقط مصرف قندو چربیمو کم کردم عوارض شایعی نداره وبرای کسایی که اضافه وزن وتنبلی تخمدان دارن بسیار هم مفیده

مامان منم برا قندش میخوره لاغر شده اونم،

من یه ماه و نیمه دارم میخورم.اوایل نه ولی یه مدتیه اشتهام کم شده و زود هم سیر میشم

نمیشه سر خود خورد شما با تجویز دکترتون ميخوريد دیگه

2 Likes

منم چند ماهه که میخورم غذام فرقی نکرده اما توی یکی دو ماه اول چهار کیلو کم کردم،البته این ماه خارجیش رو گرفتم بهتر از ایرانی شه،توی یه مقاله خوندم عوارضش کمتره،بعداز غذا باید بخوری یه جورایی قند رو کنترل میکنه

منم با نوشین جون موافقم حتما زیر نظر پزشک مصرف کنید

1 Likes

اره عزیزم باعث کم اشتهایی میشه باعث لاغریم میشه

1 Likes

اگر رعایت غذایی هم داشته باشی و پرخوری نخور لاغر میکنه
ولی اگر مراقبت غذایی نباشه نه اشتها کم میشه نه لاغر میشی

1 Likes

اسما جان متفورمین داروی کسانیه که مشکل قند دارن
مکانیسم عملش هم اینه که بعد از خوردنش قند آزاد میشه تو بدن و احساس سیری میده
کلا افرادی ک قند دارن لاغر میشن
این قرصو بعضی از پزشکا ک رژیم لاغری میدن مینویسن
سعی کن با نظر پزشک مصرف کنی
لاغری خوبه اما نه به هر قیمتی
من خودم همین معضل رو دارم
اما دلم راضی نمیشه چند تا مشکل دیگه اضافه کنم ب مشکل اضافه وزنم

1 Likes

عزیزم دکتر برام تجویز کرده روزی دوتا.من میخورم اشتهام بیشتر میشه برای همین چون خونده بودم باعث لاغری میشه تعجب کردم

من یه بار قبل غذا خوردم
اشتهامو بست
نمیدونم قبل غذا خوردن بده یا نه

عزيزم باعث لاغري ميشه. حتي شنيدم بعضي از پزشك ها واسه لاغري افراد اين دارو را متاسفانه تجويز ميكنند.
من وقتي رفتم دكتر چون پريودام منظم نبود دكتر متفورمين نوشت و من ميخوردم البته لاغر نشدم فقط بعد از خوردنش بشدت احساس ضعف ميكردم. منم قطعش كردم و دقيقا هربار قطع ميكردم همون ماه باردار ميشدم :blush:

چون قندت میفته گرسنه میشی اسما جان
اما از عوارضش بی اشتهایی
من خودم نخوردم ولی

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.