رابطه در بارداری

سلام بچه هاخوبین؟من هفته11بارداری هستم.هیچ لک ندارم.رابطه مون توهفته کم نشده اصلا درست مثل قبل بارداری همون شب درمیون میخاستم ببینم شماهاچجوری بودین؟ایاضررداره یان؟لطفاراهنمایب

یه شب در میون خیلی زیاده :expressionless::expressionless:

سلام عزیزم
اگر مشکل خاصی ندارید و پزشک منعی نکرده براتون می تونید رابطه داشته باشید

منم هفته ۸هستم اصلا میل ندارم شاید دوهفته ی بار هست

جدن؟خب شوهرت چیزی نمیگه؟

لطفابقیه دوستانم بیابن نظراتتونوبگین

عزیزم رابطه زیادی میگن خوب نیس منم هفته ۱۶بودم نزدیکیم مث قبل بارداریم بود اخر کار دستم داد و کیسه ابم پاره شد بچم سقط شد.توروخدا خیلی حواستون باشه واقعا خیلی سخته چند وقت منتظر بودن و اخرش ب هیجا نرسیدن.

معذرت میخوام اینو میگم ولی یه شب در میون واسه مواقع غیر از بارداری هم به زنو مرد فشار میاره
رابطه داشتن اشکالی نداره ولی کنترل شده.باید مراقب باشی

منم مشکلی نداشتم ولی اصلا دوست نداشتم رابطه داشته باشم چون به جز درد هیچی رو حس نمیکردم الان که هفته ۲۱ هستم باز هم درد دارم زیاد و رابطمون خیلی خیلی کمه شاید دو هفته یه بار .

تو سه ماه اول کمتر باشه میگن بهتره ولی اگه داری هم سعی کنید زود تموم بشه و عمقی نباشه

نه دیگه اینجور موقع ها باید درک کنه زن بارداره ممکنه مشکل پیش بیاد درد داره حس نداره ویار داره هفته ی بارم خوبه بچه خاستن باید پاش وایسن دیگه🤣

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.