رابطه جنسی زوجین

سلام،میخواستم کمکم کنین که همسرم به رابطه جنسی زیاد تمایل نداره،یعنی بهتر بگم سرده در این مورد،من خودمم همچین گرم نیستم ولی بخاطر این قضیه خودمم تمایلم رو انگار از دست دادم…در حالی که همسرم گاهی شبا تو خواب ارضا میشه من همش با خودم میگم حتما نیاز داره که اینطوری میشه ولی شاید از من راضی نیس:cry::cry:…چند باری ازش پرسیدم اما میگه من ازت راضیم…اینم بگم که همسرم خداروشکر خیلی مرد خوبیه ،هم از نظر اخلاق هم کردار…و خداروشکر مشکلی باهم نداریم اما این مسئله ذهنمو درگیر کرده…

سلام عزیز
سعی کن تو رژیم غذایی که دارید گرمی جات مصرف داشته باشید و اینکه پیش یه متخصص تغذیه هم بری راهنمایی می‌کنه چیا باید مصرف داشته باشی یا اینکه یه عطاری خوب که اطلاعات بالایی داشته باشه مراجعه بکنی بعد دارو گیاهی میده واسه تقویت همسر و حتی شما

عزیز تغذیه بی تاثیر نیست میتونید تو گوگل هم سرچ بکنید در خصوص تغذیه برای افزایش میل جنسی.
در ضمن اگر شغل همسرتون سخت و پر استرس باشه هم باعث این سردی میشه

سلام عزیزم اب لیمووترش جات وپیازمیل جنسی رو کم میکنه بنظرمن اینارو ازتغذیتون حذف کنی تاثیرزیادی داره…بعدم یکمی تغییردرخودت به وجود بیاری شایدموثرباشی مثلاچندشب توهفته لباسای مختلف بپوشی …یکم متفاوت باشه برای من که این قضیه خیلی موثرواقع شده …

1 Likes

سلام عزیزم.
غذاهای گرم مصرف کنید. تو غذا ها حتما فلفل بریز
بعضی روزا در هفته وقتی همسرت میاد خونه آرایش کامل کن لباسای تحریک کننده بپوش
مردا از یه چیزایی بدشون میاد مثل لباس زیر کهنه یا موی زائد دست و پا یا لباسای گشاد( بخصوص شلوار گشاد) این مواردو رعایت کن
ان شا الله که رابطتون گرم میشه

1 Likes

پس هر دو سرد مزاج هستین. فک نکنم این موضوع باعث سردی زندگیتون شه چون مزاج هر دوتاتون یه جوره. اما بازم اگه خواستین مزاجتون تغییر کنه به پزشکای طب سنتی یا اسلامی مراجعه کنید اونا بهتر میتونن راهنمایی کنن

1 Likes

اون که اره عزیزم…هرکسی یه مدلیه اگه ازاول ازدواج اینطوربودن خب حتما شخصیتشون وطبعشون اینطوره جای نگرانی نیس…چون معمولااولایکمی گرمترن امااگه شماازاول اینطوربودین بنظرمن مشکلی نیس هرکسی یه جوریه بسته به شرایط آب وهوایی و…متفاوتند همه وکاملاطبیعیه …انشاالله زندگیتون همیشه گرم وصمیمی باشه :heart::heart:

1 Likes

بله طبیعیه
چون رابطتون زیاد نیس اسپرم اضافه تولید شده اینجوری تخلیه میشه

1 Likes

این مسایل که خجالت نداره
همیشه تو خلوتتون با همسرت صخبت کن و بگو اگه نیازی داره تو ازش دریغ نمیکنی
بعضی وقتا هم خودت واسه رابطه پیش قدم شو و بگو که بهش نیاز داری

1 Likes

امیدوارم کل زندگیتون سراسر خوشبختی باشه.

ممنون عزیزم ان شاءالله زندگیه همه همینجور باشه

سلام، در کل طبع بعضی از آقایون سرده عزیزم. دلیل نمیشه مشکل از شما باشه، یا حتی ایشون.
تو تغذیه بیشتر دقت کنید، سعی کنید تمام مواد مغذی، پروتئین و ویتامین ها رو تو برنامه غذایی هر هفته جا بدید. پیاده روی، یا حتی رقص به فعالیت جسمی کمک می‌کنه اگر وقت ورزش ندارید.
دلیل دیگش هم می‌تونه ندونستن باشه عزیزم، متاسفانه ما تو ایران آموزش های کافی نداریم تو این زمینه و اصولاً هر کی هر چی بلده یا تو فیلما دیده یا از روی غریزشه. در مورد کلاس تنظیم خانواده دانشگاه هم که باید بگم که اون فصل ها سانسور میشد، کلاسی که روز آزمایش هم میذارن اصلا به درد نمیخوره، و در کل کم پیش میاد زن و شوهرها با هم تو همایش ها و جلسات مشاوره و آموزشی شرکت کنند، اگر هم برن که خب معمولا تو محیط مختلط خیلی چیزا گفته نمیشه اصلا…
همین سایت فرزند مطالب خوبی میذاره. تازه آخر هفته ها موضوعات خانواده و زناشویی رو بیشتر کاور میکنن تو کانال تلگرام و پیج اینستاگرامشون.
یکم با همسرتون بیشتر وقت دو نفره بگذرونید و ازش بخواید خواسته هاش یا فانتزی هاش رو بیان کنه. خودتون هم فراموش نکنید.⁦❤️⁩

4 Likes

نه عزیزم اصلا ارتباطی نداره، قدیمی ها که خیلی بدتر بودن… اونا تازه همین سوالا رو هم فضاش نبوده مطرح کنن، اصلا رابطه (عیب بوده). هر کدوم ده دوازده تا بچه هم داشتن. اگر هم مشکلی پیش بیاد خدایی نکرده مطمئن باشید الان هیچ مشکل بارداری نیست که به دست علم حل نشه، اگر سریال آنام دیده باشید یادتونه اون دیالوگ رو که خانم دکتره گفت الان اکثر مشکلات نازایی تو ایران درمان داره. اصلا جای نگرانی نیست گلم. فعلا کیف زندگی رو ببرید :grinning:

2 Likes

آره واقعا…خیلی ممنون از راهنماییت عزیییزم

1 Likes

خواهش می کنم :mermaid:

برای شوهرم هم خارج میشه با وجود اینکه رابطه داریم

با احترام به کلیه نظرات به نظرم یک چیز رو همه ندیده میگیرن و اون موضوع احتلام مرد در خواب و جنب شدنه وقتی این موضوع وجود داره دو نظریه رد میشن یکی طبع سرد مرد و دوم ضعف تغذیه بدین معنی که مرد اگر درخواب تخلیه میشه این مرد نه طبع سردی داره و نه ضعف تغذیه . برمیگردیم به موضوع مشکل مطرح شده ،این مشکل دلایل زیادی برای بروز داره اما در اینمورد چند حالت احتمال داره ، یکی موضوع زود انزالیه ، اگه مرد دچار زود انزالی باشه خودش بیشتر از همسرش آسیب میبینه و احساس ضعیف بودن میکنه و این مسئله عوارضی درپی داره منجمله انزوا و فرار از سکس و گاهی دچار عقیمی روانی میشه، حالت دوم عدم رسیدگی زن بخودشه مثل اصلاح نکردن تمیز نبودن ویا عدم ابراز میل به سکس و ظاهر بی تفاوت ، حالت سوم اعتیاد مرد به خودارضایی که تمایلش رو به سکس به صفر میرسونه چراکه در خودارضایی عادت به تخیل داره حال انکه در سکس واقعی چون همسر برای او چیز جدیدی نداره و تخیل هم وجود نداره لا رغبتی به سکس نخواهد داشت حالت دیگر کوچک بودن آلت تناسلی مرد هست که این موضوع نیز باعث انزوا و دوری از سکس میشه و البته موارد زیاد دیگر وجود داره ولی اینها مهمترین هستند

1 Likes

شما میگید من هم همچین گرم نیستم این موضوع قابل قبول نیست مطمئنا رابطه هاتون از نظر کیفیت بخصوص از ناحیه لذت بردن شما خیلی سطح پایین و ضعیف بوده و چون لذت وجود نداره انگیزه در شما به حداقل میرسه و این باعث ایجاد تصور غلط در ذهن شما شده که فکر میکنید گرم نیستید

آیا زود انزال هستند؟

1 Likes

من با نظرت موافقم یا زود انزالی یا خود ارضایی…باید تحریک زن باشه تا اینا پیش نیاد . من از خودم تعریفی نباشه …من یه لباسی موقع خواب میپوشم که جای تحریک باشه.بعد خودشم میخواد که من سریع‌ بیام تو آغوشش. منم اولایل سرد بودم ولی دیدم رابطه مون داره خراب میشه خوشش نمیاد دو سه پوزیشن یاد گرفتم الآن حموم هم میرم پشت سرم اونم میاد.:sweat_smile:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.