رابطه جنسی در بارداری

سلام بچه هاخوبین؟من امروزرفتم تو7ماه میخاستم بپرسم شماتوبارداری رابطه جنسیتون چجوری بود.کم؟زیاد؟اخه من ازاول مثل قبل تقریبا بااحتیاط بیشترخداروشکرهیج مشکلی هم نداشتم تاالان همه چیم خوب بوده فقط چون میگن3ماه اخرخطرناکه گفتم بپرسم وبقیه ازتجریباتشون بگن ممنونم

1 Likes

پوزیشنهای مخصوص داره اگه وضعیت بارداریتون هی ریسک نیست میتونید ادامه بدید فقط مرد باید کنترل شده رفتار کنه نباید ضربه بزنه نباید عمقی رفتار کنه چون خطر پاره شده کیسه آمنیوتیک در سکس عمیق وجود داره اگه میتونه بروشهای دیگه شما رو تامین کنه مطمئنتر و ایمنتر خواهد بود

1 Likes

منم تو 5ماه هستم هفته ای 3-4بار هیچ مشکلی هم ندارم

1 Likes

اره نداره فقط ماه آخر سعی بشه عمقی نباشه و ضربه زده نشه پوزیشن کنار هم در حالیکه زن پشت به مرده و پای بالایی کمی جلوتر باشه و مرد از پشت سر دخول کنه کمترین ریسک رو داره

1 Likes

دکتر که به من گفت نزدیکی نداشته باشم آخه ماه آخرم و گفت ماه های آخر نزدیکی باعث زایمون زودرس میشه .البته من از بس درد داشتم که از اول نزدیکی نداشتیم

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.