رابطه تون با مادرشوهر

ایشالله موفق باشی،مجبوریم بسازیم بخاطر زندگیمون :blush::blush:

1 Likes

بجز مورد آخر و غذای مورد علاقه مو با مال من نمیزنه

جاریم نیستی احیانااا:joy:

1 Likes

مادر شوهر من در كل خوب و مهربونه ولي من بخاطر چيزايي كه تو نامزدي ازش ديدم ميدونم درسته كاري نداره و دخالتي نميكنه صب تا شب قربون صدقت ميره ولي پاش بيفته بهو تو ميشي بد عالم بالاخره مادر شوهره ديگه

2 Likes

خب دیگه چون زیاد قرار گرفتی
وقتی ناراحت بشی و قهر کنی میگن به جهنم خودش دو روز دیگه میاد اشتی

1 Likes

دقیقا :slight_smile::slight_smile:
چه میشه کرد بنظرت،خستم از موقعیتم:weary:

1 Likes

دقیقا همینطوره هر چقدر خوب باشه خانواده خود آدم نمیشه

1 Likes

نهههه :joy::joy::joy:

2 Likes

خیلی خوبیم باهم اینه دوتا دوست
:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

اره خشن ترم میشم:facepunch::joy:

1 Likes

نرو اشتی
با خانواده شوهرم قهر کردیم اونام فک کردن من مث زن داداشاشم ک باز دست از پا دراز تر میرم اشتی,
منم نشستم سر جام و نرفتم هی تهدید کردن با شوهرم زنگ میزدن دعوا میکردن. سر چیزای الکی بعد میگفتن تو بیا صحبت کنیم ما هم نمیرفتیم
بعد دو سال خودشون اومدن گفتن اشتیاه کردیم ما فکر نمیکردیم شما دیگه دور مون نیاید :smirk::smirk::smirk::smirk::smirk:البته الانم ک عذرخواهی کردن بازم نرفتم خونشون دیگه

1 Likes

آخه بحثای ما آنقدر بزرگ نیست،مثلا سر اینکه چرا عروسی فلانی عکس بچشو نذاشت اینستا تو گذاشتی دعوا راه میندازن،من تاحالا نرفتم عذرخواهی ب هیچ‌وجه ولی هرکسی شرایط زندگی مخصوص خودشو داره یا اونا رنگ میزنن میگن بیایین شام یا کلا انقد پی شو نمی‌گیریم فراموش میشه،

2 Likes

:grin::grin::grin::grin:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.