رابطه بین آمپول آنوکساپارین و کیست مغز جنین

سلام من یکبار بارداری پوچ و یکبار سقط داشتم و بارداری سومم از ابتدا آمپول انوکساپارین با تجویز پزشک استفاده کردم. الان در بارداری چهارم در هفته 18 تشخیص داده سده که در دو طرف مغز جنین کیست وجود داره ممکنه از آمپول آنوکساپارین باشه؟ چون ی پزشک اونو تجویز نکرد و پزشک دوم تجویز کرد و من استفاده میکنم؟ کسی همچین تجربه ای داشته؟ یا شنیده؟

سلام عزیزم
علت تشکیل کیست رو هنوز پیدا نکردن و نمیشه گفت به خاطر آمپول هست اما معمولا تا 28 هفتگی از بین میره

2 Likes

ممنونم عزیزم اینقدر به این حرف احتیاج دارم ک ازبین میره ک فقط خدا می دونه:cry: یعنی آمپولهارو ادامه بدم؟

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم
اگر پزشک تون صلاح دونستن استفاده کنید بهتره که استفاده کنید چون بعضی مواقع فواید دارو بیشتر از ضررش هست

1 Likes

عزیزم منم مثل شما آمپول انوکساپارین مصرف میکنم بخاطر سقط جنین
آمپول انوکسا خاصیت ضد انعقاد خون داره فکر نکنم ربطی به کیست سر داشته باشه

میخوای یه سونو دیگه برو گلم
دختر خالم بهش گفته بودن روی سر بچه ت کیست داره یه جای دیگه سونو کرد فهمید قبلیه تشخیص اشتباه زده

من دکترم مرصوصی هست که تخصصش پریناتولوژیه و تا الان ندیدیم برا من تشخیص اشتباه بده خدا کنه ک اشتباه گفته باشه یعنی چند روز با سونوی قبلی میتونه فاصله داشته باشه و برم سونو جدید جای معتبری رو میشناسین؟؟؟ خیلی نگرانمممممم

عزیزم فک کنم شما تهران ساکنید
ولی متاسفانه بنده تهران نیستم
میتونید از دوستان تهرانی آدرس سونوگرافی خوب پیدا کنید

پزشکتون خودش سونو میگیره تو مطب؟
معمولا پزشکا سونوهای عادی رو تو مطب میگیرن
غربالگری ها رو میدن بیرون

عاره عزیزم خودشون تخصص جنین شناسی دارن و برای غربالگری ها معمولا دکترهای دیگه میفرستن پیش ایشون بیماراشونو

راستش من پیش یه متخصص بودم
جواب آزمایش غربالگری اولم که اومد مشکل داشت
دیگه گفت برم پیش متخصص طب مادر وجنینوبارداریهای پرخطر
خودش تو مطب آمنیوسنتز هم میگیره وسونگرافی ه داشت
ولی من چون خطرش جدی نبود خداروشکر فقط گفت سونو آنومالی جنین بگیرم اونم بیرون نه پیش خودش

1 Likes

خدارو شکر عزیزم.
من غربالگری اولم مشکلی نداشت توو غربالگری دوم هم گفتن همه چی خوبه ولی تووی مغزش کیست هست چندتا و اندازشو هم نگفتن و الان توو اینترنت دیدم ک اندازش و تعدادش هم مهم هست… چاره ای جز صبر کشنده ندارم

چیزی نیست عزیزم
فوقش یه مدت داروهای عفونت استفاده میکنی مثل سفکسیم
بچه دختر خالم ماشالا انقد باهوشه

1 Likes

بچه دخترخالتون این تشخیصو داده بودن؟ توو هفته چندم؟ یعنی از عفونته؟

اره عزیزم 18هفته سونو غربالگری گرفت
گفته بودن رو سرش کیست هست
میگفتن آمنیوسنتز کنه
اونم گفت خدایی نکرده ناقصم باشه بازم سقط نمیکنم
دوباره سونو روتکرار کرد گفتمن کیستی وجود نداره وسالمه
ولی دکترش سفکسیم بهش داده بود

1 Likes

سلام دختر منم توی سیزده هفتگی دوتا کیست توی سرش دیده شده اینقدر ترسیدم روز بعد رفتم تهران امینوسنتز کردم تاوقتی که جوابش اومد هزاربار مردم وزنده شدم.ولی خوشبختانه گفتن که هیچ مشکلی نداره.یک هفته بعد از جواب ازمایشم رفتم سونو گفتن که خبری از کیست نیست

نمیدونم دلیلش چی بود هیچ قرصی هم مصرف نکردم

اگه اندازه پشت گردن جنین نرمال باشه یعنی که مشکلی نیست ناراحت نباش به خدا توکل کن

این موضوع به صورت خود کار بعد از 30 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.