رابطه بدون پیشگیری

سلام من ۲۸خرداد ماه پریود شدم و پریودم ۵ روزه .ماه پیش ۲۸ تیر پریود شدم و بعد از روز پنجم دو روز لکه داشتم…بعدش تا دیشب چند بار رابطه بدون پیشگیری داشتم.میترسم که حامله شده باشم…چطور بفهمم؟

چندروزگذشته ازموعدت؟

خب وقتی نمیخوای باردار بشی چرا پیشگیری نکردی :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

هنوززوده بفهمی

دوستان بهترین پیشگیری برای خانوما از طریق کاندوم هستش چون هیچ هورمونی وارد بدن خانوم نمیشه و مشکلی پیش نمیاد امپول پیشگیری یا قرص یا هر چیز دیگه خیلی بده برای بدن واقعا مضره.و اگه خانومی که یدونه بچه داره میتونه از دستگاه هم استفاده کنه .

1 Likes

سلام عزیزم
راهی ندارید جز این که تا موعد قاعدگی تون صبر کنید و اگر پریود نشدین آزمایش بدین.

آخه تازه ازدواج کردم تجربه چندانی نداشتم.فکر کردم مونده تا موقع تخمک گذاریم

خب عزیزم اگه بارداری که مبارکه دیگه نمیشه کاریش کرد و اگه نشده باشی از این به بعد مواظب باش تا وقتی که میخوای باردار بشی دوستمون راست میگه فقط میشه به کاندوم اطمینان کرد البته مواظب باشین سوراخ نباشه

1 Likes

کاندوم اگه به ناخون انگشتر یا هرچیزی اسیب نبینه پاره نمیشه عزیزم باید احتیاط کرد .من خودم یسال کاندوم برای جلوگیری استفاده کردم البته چون بچه میخواستم بعدش طبیعی جلوگیری کردم .

1 Likes

عزیزم اگه تازه ازدواج کردی حتما از راه های سالم جلوگیری کن تا خدایی نکرده مشکلی برات پیش نیاد چون در اینده برای بارداری به مشکل برمیخوری حتما از راه سالم جلو گیری کن و نگرانم نباش انشاالله که خیره اگه بچه‌نمیخواین پس نگران نباش .

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.