ذکر در بارداری

مرسى عزيزم ان شالله شماهم به زودى باردار ميشى
برات حتما دعا ميكنم :hugs:

1 Likes

ممنوووونم ان شاءالله

1 Likes

:hugs::tulip::hugs::tulip::hugs::tulip:

1 Likes

من ایت الکرسی میخونم

بچه ها گناه داره اگه قران و خوابیدنی بخونیم ؟

نه گلم هیچ اشکالی نداره. منم تو طول بارداری چون حالم بد بود اکثرا تو دراز کش میخوندم. توکه نیتت بی احترامی به قران نیست فدات شم شرایطتت ایجاب میکنه. خدا هم وقتی میبینه با سختی قران رو ترک نمیکنی دوست داره

2 Likes

ممنون عزیزم :slight_smile:
خیالم راحت شد همش با عذاب وجدان میخوندم

محیا جون من خیلی به خودم سخت نمیگرفتم همیشه دائم الذکر و در حال خوندن دعا بودم اما هر چی که دلم میخواست میخوندم
قرآن خیلی خوبه من یه گروه تشکیل دادم گروه حزب خوانی بجز خودم نزدیکای ۵۰نفر دیگه ام میخوندن هر شب یه حزب
فایل صوتیشو دانلود میکردم تو گروه میزاشتم
اما خودم آخر شبا با صدای بلند و ترتیل میخوندم که باران تو شکمم بشنوه آخه سه ماه آخر یه دور کامل قرآنو ختم کردم

بجز اونم هر چی دعا توی مفاتیح بود باز توی یه گروه داشتم سرچ میکردم میزاشتم
و چله سوره های قرآن به نیت های مختلف
ختم صلوات که اصلا حرف نداره خیلی خوب بود

من چون ماه های اول خیلی ویارم بد بود نتونستم کامل از روی کتاب ریحانه بهشتی اجرا کنم
عین یه مرده روی زمین افتاده بودم فشارم ۹روی ۵بود مدام نمیتونستمم چیزی بخورم ک بره بالا
خیلی اذیت شدم
اما ماه های وسط و آخر باز ببشتر تونستم بخونم
الان دلم میخولست توانم بیشتر میبود بیشتر میخوندم

2 Likes

چه خوووووووب مریم جون

1 Likes

فدات شم تا فرصت داری بخون
اگه تلگرام داری برات لینک گروه های ختم رو بفرستم
نمیدونم اینجا امکانش باشه یا نه

دستت درد نکنه عزیزم
میام پی ویت

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.