ذکر در بارداری

اهان :joy::joy::joy::joy:

:joy::blush:

اره ايفونم
ميشه به منم بگى منم دانلود كنم همش بايد توگوگل سرچ كنم

1 Likes

نه تو ريحانه بهشتى هم نوشته هرماه مثلا پنج شنبه و جمعه سوره … با مثلا صددهتا صلوات
ولى درمورد همه چى توضيح داده

1 Likes

مرسى عزيزم :tulip:

فدات گلم
از خود app store دانلودشون کردم

1 Likes

مرسى عزيزم لطف كردى

قربونت :innocent::innocent::innocent:

1 Likes

سوره حجرات سوره قلم ودعایی علقمه وزیارت عاشورا عزیزان این مخصوص ایام بارداری باید هرروز خونده شود تا چهل روز به هرنیتی داری و بعدا چهل روز دوبارادمه میدی تا زایمان کردین بسلامتی خیر خوشی

ان شاءالله همه مون حاجت روا بشیم خدا حافظ نگه دار بچه هامون باشه یا الله یا ارحمن راحمین

2 Likes

بچه ها من نميرسم قران هرروز بخونم اين سورههايي ك گفتين يا تو ريحانه بهشتي اومده رو تاحالا نتونستم بخونم فقط سوره محمد خوندم ب نظرتون خيلى بده ؟

هرسوره بخونین خوبه اینا این سوره ها که من نوشتم استفاده کنی هم خیلی خوب ابجی

ميدونم همشون خوبه ولى حالم زياد خوب نيست بخام بخونم :sweat:

نه گلم هرچقدر که میتونی و تو هر زمان که حالشو داری بخون

1 Likes

خیلیا رو میشناسم که اینارو نمیخونن هیچ او نه ماه بارداری دورکعت نمازم نمیخونن،البته کار هرکس به خودش مربوطه ولی چون گفتی بد میشه گفتم بهت عزیزم…هرقدر که در توانمونه میخونیم خداروشکر و مابقی توکل به خدا

3 Likes

مرسى عزيزم خيلى نگران بودم اخه كلا كاراى خودمم نميتونم انجام بدم خيلي بي حال و كسلم

2 Likes

آخی تو بارداری کسلی و بی حالی طبیعیه گلم…آسونترین کار صلواته…میتونی زیارت عاشورا یا قرآن صوتی دانلود کنی و بذاری پخش شه گوش بدی،اینم میتونه کاربردی باشه برات عزیزم

1 Likes

قربونت عزيزم اره صوتى از تلويزيون گوش ميدم
نمى دونم چرا انقد كسل شدم همش خسته ام
نمازامم نشسته ميخونم :see_no_evil:

1 Likes

آخی دیگه مادر شدنم سختیای خودشو داره منم قرآن و زیارت عاشورا و یسری دعاها دانلود کردم گذاشتم واسه زمان بارداری :sweat_smile: هنوز هیچی نشده اینا رو آماده گذاشتم :joy::joy: ان شاءالله یه فرزند سالمو صالح و سفید خوشکل بدنیا بیاری عزیزم،

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.