ذکر در بارداری

سلام بچه ها
شما برای دوران بارداری چ سوره ها و ذکر هایی رو پیشنهاد میکنین؟؟؟ بجز سوره هایی که هر ماه باید خوند

سلام
شما سوره هاى قرانى رو براساس سن بارداريتون ميخونيد يا بر اساس سن جنين يا همون سونوگرافى؟

1 Likes

من سعى ميكنم يه دور استغفرالله بخونم با ذكر ياعلى و الحمدالله
سوره محمد هم تقريبا هرروز ميخونم

1 Likes

عزیزم برنامه فرزند نیکو رو از بازار دانلود کن عالیه. هر چی بخوایی داره. من برای پسرم خط ب خطش رو اجرا کردم شکر خدا

2 Likes

اخه من اندروید نیستم

منم اندرويد نيستم هيچى نميتونم دان كنم رو گوشيم

ایفونی؟؟
دو سه تا برنامه من دانلود کردم روو ایفون

بر اساس ماه بارداری

واسه همین بارداری و اینا راضی ام

کتاب ریحانه بهشتی خیلی خوبه عزیزم میتونه کمکت کنه

1 Likes

ذکر صلوات،خواندن چهل روز سوره یوسف،زیارت عاشورا،حداقل چهل شب نماز شب،یه دوره ختم قرآن هدیه به امام زمان و …که هر کدومشو یا همشو بستگی به شرایطت و توانت میتونی انجام بدی…

1 Likes

تو این کتاب اعمال هر ماه رو به تفکیک نوشته که هر مقدارشو تونستی میتونی انجام بدی

اخه توی اینترنت نوشته بود مثلا ماه یک سوره یس داره روز پنج شنبه و جمعه و صلوات
ریحانه بهشتی بیشتر از این گفته؟؟

آره کتابشو من دارم،ولی اینطور نیستش که موظف بشی همه رو انجام بدی و خودتو خسته کنی تو خود کتابم نوشته تا جایی که حال و حوصله داشتی عمل کن و انجام ندادنشون اینطور نیس که دغدغه اینو بگیری که ای وای این اعمال رو انجام ندادم بچم خدانکرده صالح نمیشه و ازین جور فکرا…تا جایی که در توان آدم هس بقیش توکل به خدا

1 Likes

در مورد تغذیه هم نوشته،

درمورد هنگام تولد نوزاد و بعد زایمان هم نوشته،ورزش های دوران بارداریم نوشته…به نظر من کتاب جامعی هستش

ممنونم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

قربونت عزیز اگه بخوای از صفحش عکس برات بذارم

از صفحه ی چی سحرجان

از صفحه کتاب :joy:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.