ذخیره تخمدانی کم!

سلام خانوما، من فروردین یه سقط داشتم که دکترم کلی آزمایش واسم نوشت! معلوم شد رزرو تخمدانم کم هستش!
20 سالمه، رنج نرمال تو سن من بین 1.60 تا 4 بود! جواب آزمایش من شد 0.8
اولی تو رویان آز دادم، پردیس هم رفتم تکرار کردم باز جوابش شد 1 و باید بالای 2 می‌بود!
کسی تجربه ای داره!؟ به نظرتون با دارو باردار میشم یا وقتمو تلف نکنم برم میکرو!؟
دکترم که میگه هرطور خودت راحتی

یه سال و نیمه منتظرم، خودمم تک فرزندم😭

1 Likes

سلام عزیزم
به نظر من یکم صبر و تلاش کنید بعد از روش های کمک باروری استفاده کنید

1 Likes

خیلی نگرانم که نشه! این ماه دکترم سونو انجام داد که اگه فولیکول خوب دارم آمپول بده… کیست 4سانتی داشتم😔 گفت یه دوره روکین استفاده کن، بعدش که پریود شدی روز سوم بیا

1 Likes

عزیزم نگرانی و استرس بزرگ ترین مانع برای باردار شدن هست. اصلا نگران نباشید و با مشورت پزشک بهترین راه رو انتخاب کنید انشالا به زودی نتیجه می گیرید

ممنون❤️

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم :rose:

نگران نباش عزیزم فقط ارووم باشو اصلا به دید یه مشکل به این موضوع نگاه نکن حواست باشه ک دکتر متخصص خوبی انتخاب کرده باشی پس هی دکتراتو عوض نکن طبق داروها ومشورتای پزشک عمل کن وصبور باش وسعی کن تفریح کنی وشاد باشی تو خونه همه باهمسرت یه فضای صمیمی بساز مطمئن باش طولی نمیکشه ک باردار میشی وبه هیچ وجه خودتو با کسای دیگه ک مشابه ات بودن مقایسه نکن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.