دیده نشدن ساک بارداری در هفته ۶

:ghost::ghost::ghost::ghost::ghost::ghost::ghost::ghost:

سونو داخلی رفتی عزیزم

واسه من هم دیده نشد ولی بتام بالابود به هچ وجه سونو داخلی نده بزار قلبش تشکیل شد بعد برو سونو اشتباه منو تکررا نکن عزیزم منم میگفتن چیزی ویده نمیشه چنان دکتره افتاده بود توشکم من البته یه کن لکه داشتم دیگه بدتر شد لکه بینیم دکتره کثافت هیچ داروی نداد گفت خارج از رحمه منم شاغل بودم به خودم نرسیدم تا اینکه سقط شد وقتی نشون دکتر دادم گفت اره بچه بود گذاشتمش مواد نگه دارنده نشونش دادم حالا میگن اون بچه اخرین شانست بوده حالا کارم شده گریه کردن

1 Likes

فقط برو سونگرافی خودت دست این دکترای کثافت نده برامن کلی هم بزرگ بود وقتی سقط شد نمی دون چشم کورشون ندید همش افسوس گدشته میخورم چون سونگرافی همه چیز مشخص میشه اگر عجله داری اگر هم نداری تحمل کن قلبش تشکیل بشه

نه عزیزم اشتباه محضه نده سونو داخلی

برای من نیست. سونو داخلی منظورت واژیناله؟ نه سونوی شکمی داده

متاسفم عزیزم. توکل کن به خدا ان شاءالله به زودی خدا یه نی نی سالم وخوشگل بهت میده

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 ساعت از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.