دکتر عباسی رو می شناسین؟

سلام به همه
دوستایی که اهل اصفهان هستن و دکتر همایون عباسی رو میشناسن میتونن اطلاعات بدن که ایشون چقدر کاربلد و حرفه ای هستن برای ناباروری مردان،و اینکه برم مطب شخصی ایشون یا کلینیک ناباروری
چون میخوام آزمایش اسپرمش رو اونجا انجام بده که دقیق باشه
همسرم مشکل اسپرم داره تعداد و تحرکش کمه
فعلا ویتامین میخوره دکتر بهش گفته اگر تا ۳ ماه تغییری نکنی باید برین کاشت
ولی گفتم دکتر عباسی هم ویزیت کنه ببینم نظرش چیه
ساکن خوزستان هستیم

کسی نیست راهنمایی کنه ثواب داره،خیلی وقته چشم انتظار بچه هستم :cry:

عزیزم منم ت اقدامم تا الان نتیجه ای نگرفتم توکلت ب خدا باشه استرسم نداشته باش چون خودش مانع بارداریه
این دکترم من نمیشناسم

1 Likes

عزیز اگر بخوای من شماره عطاری شیراز براتون بفرستم تماس بگیرید ببینم میتونه براتون دارو بفرسته البته باید عکس آزمایش همسرتون براش بفرستید اگر قبول کنه دارو بده یا حداقل اسم دارو بگه خودتون تهیه کنید مصرف کنید

1 Likes

سلام من اصفهان هستم. اینجا بهترین دکتر ناباروری دکتر احمدی و کلانتر هستن که تو کلینیک ناباروری هستن.
تو اینترنت سرچ کن در موردشون بخون. بییییی نظییییررن

ممنون میشم :tulip:

دکترکلانتر و احمدی رو میشناسم متخصص زنان و زایمان هستن و به این راحتی پذیرش ندارن
نوبت هاشون هم پُره ،طول میکشه نوبت بدن

من دنبال اورولوژیست خوب فقط برای همسرم هستم خودم مشکلی ندارم

آهان .‌ نمیشناسم عزیز. ببخشید.

1 Likes

:rose:مرسی

عزیز من خونه پدرم هستم به همسر جان گفتم شماره عطاری بده پیداش نکردم خودم رفتم خونه حتما پیداش کردم می‌فرستم براتون

1 Likes

07137505551 آقای نامدار عطار شیراز شماره واتساپش بگیر عکس آزمایش اسپرم همسرت بفرست یا دارو براتون ارسال می‌کنه یا اینکه اسم دارو ها بهتون میگه یه جوری راهنماییتون می‌کنه گلم انشاالله که هرچه زودتر مشکل حل بشه و زودی باردار بشین عزیزم

1 Likes

عزیزم باید ببخشید دور شد دیسک کمر داشتم خونه پدر بودم دیشب اومدم خونه خودم

1 Likes

مرسی از لطفت🌹

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.