دکتر زنان در شیراز

سلام عزیزای دلم سال نو مبارک انشالله سال خوبی داشته باشید.خواهرای گل شیرازی کسی دکتر متخصص زنان خوب تو شیراز،سراغ داره.لطفا ادرس وتلفنش رو برام بفرسته.امروز،شیراز هستم میخوام اگر،بشه،برم

سلام اسما جون خوبی عزیز؟ سال نو شما هم مبارک باشه
اسما جان من خودم در حال حاضر تحت نظر دکتر پارسا نژاد هستم به دلیل مشکلات کیستی که دارم
ولی دکتر چوبک خیلی تعریفش شنیدم خیابان قصرالدشت روبرو بیمارستان فرهمندفر هست بزنی اینترنت ادرسش میاد
ودکتر ترتیفی من قبل اینکه دچار کیست بشم زیر نظرش بودم دکتر خوب و با اخلاق و با خدایی هست
من همون اول دچار کیست شدم فرستاد واسه لاپراسکوپی پیش یه دکتر دیگه چون خودش انجام نمیداد اون دکتر انجام نداد گفت برو اقدام کن از سه سانت شد پنج سانت تا اخرش رفتم پارسانژاد قرار فردا عمل کنم ان شاءالله
حالا دوستان دیگه هم اطلاع داشته باشن بیان راهنمایی کنن

1 Likes

البرزی و رستمی و پارسانژاد هم که بیشتر تو نازایی و ای وی اف هستن

و شکر خدا شما طبیعی باردار میشید نیازی نیست برید پیش اینا
امیدوارم که زود نتیجه بگیری پیش هر دکتری که میری گلم

در ضمن پیش دکتر پیشوایی اصلا نرو چون من یه دوسه بار رفتم افتضاح بخصوص دکتری که سونو واستون انجام میده

2 Likes

الهی دورت بگردم عشقم ممنونم از،راهنماییت انشالله هرچی از،خدا میخوایی بهت بده و به زودی شاهد بارداری خودتم باشیم عزیزدلم

1 Likes

ممنون عزیز فدات شم ان شاءالله که شماهم زودتری بیای و خبر خوش بارداری بهمون بدی به حق همین ماه عزیز

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.