دکتر زنان خوب در اصفهان

سلام لطفا دوستان اصفهانی اگه شناختی نسبت به دکتر ها دارن راهنمایی کنن. کسی که اخلاق وکارش خوب باشه و با حوصله باشه

سلام عزیزم من اطلاعی ندارم اما از تو یه سایت اینو پیدا کردم. :point_down: :point_down:

آقایان دکتر شمس،خانجانی،قهیری و شهرام هنجنی و خانم ها ویدا رضوی و زهرا شهشهان و حکمتیان نسبتا همه راضین
خودم پیش شمس خانجانی و شهشهان رفتم و یکی از دوستانم که خودش زنان زایمان میخونه از شهشهان خیلی تعریف کرد منم اخلاقشو خیلی دوست داشتم رسیدگیشم خوب بود فعلا شهشهان و هنجنی را در نظر گرفتم.

ممنون عزیز جان. در مورد زهرا علامه اطلاعاتی دارید؟

خواهش می کنم عزیزم. نه متاسفانه نمی دونم

با سلام
اگر دنبال حوصله و صبوري دكتر هستيد مرجان حقيقت خوبه. اما اگر بارداري سخت و پيچيده اي داريد و يا خداي ناكرده بيماري داريد مينو موحدي خوبه چون پريناتولوژيست هم هست ايشون.

ممنون. درسته مرجان حقیقت رو تعریفشو شنیدم. نه هنوز باردار نیستم :wink:

سپیده جان خانم دکتر فاطمه بحرینی هم کارشون خوبه و هم حوصله به خرج میدن،مطبشون هم دروازه تهرانه

ممنون دوست عزیز. لطف کردین

1 Likes

دكتر من مرجان حقيقت بود واقعا با ارامش و حوصله حرف ميزنه بعد مريض ها ديگه ميرند تو اتاقش در نمياند طوريكه منشي قبل از اينكه مريض بره داخل التماس ميكنه زود بيا بيرون. تو اتاقم فقط خودت هستي و شلوغ نيست

چقدر خوب. اصلا دوس ندارم چند تا چندتا میفرستن تو اتاق. اصلا آدم راحت نیست. ممنون از نکته ای که گفتین

خواهش ميكنم عزيزم

سلام دکترفرزانه عالیدوست خیلییییی عالیه
حرف نداره کارش.باصبروحوصله و بادقت ماک فامیلی میریم پیششون.بزرگمهرمیشینن

سلام خانم دکتر مریم افقهی هم خیلی خوب هستند با حوصله و خوش اخلاق که این ملاکها برای خودم خیلی مهم بود…

دکتر یگانه هم خیلی خوب هستش ولی یه کمی سرش شلوغه و باید چند ساعت توی نوبت بشینی من مجردم ولی وقتی میرم کلی خانومای باردار میان😊

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.