دکتر داریوش منصوری در شیراز

دکتر اورولوژی داریوش منصوری مال شیرازه چه طور دکتری؟؟؟؟؟؟ کسی رفته؟؟؟؟ دیده؟؟؟؟
دکتر خوبیه؟؟؟؟؟؟
شوهرم اسپرم ضعیفه بره پیشش

2 Likes

کسی نمیدونه؟؟؟

دختر عموش خیلی از کارش تعریف میکرد
ازمایشای شوهرمو نشونش دادیم بااینکه خیلی جاهاگفتن باید واریکوسل عمل بشه ولی این دکتر گفت نیازی نیست دیگه واقعا نمیدونم تشخیصش تا چه حد خوبه

نظر کاربرا رو درموردش بخون تو اینترنت

1 Likes

نمیشه گفت چون گفته عمل نمیخواد دکتر خوبیه. شاید از بی‌تجربه بودنشه.

1 Likes

تو اینترنت که واسه هرکی نگاه کنی چیزای خوب میگن

میتونی قبل از رفتن تو اتاق دکتر از مریض ها بپرسی

آره اینو هم. میپرسم صد درصد ولی ببینم خدا چی میخواد دکترها وسیلن

منم توجهی نکردم ازماه بعدان شاءالله میریم برادرمان اصلی

شماهم برای شوهرتون میرید؟ کجا میرید؟؟؟

1 Likes

اره عزیزم من زاهدانم دیگه همینجامیرم

انشالله به نتیجه برسین شما مشکلتون چی بوده؟ شوهرتون؟

1 Likes

ممنون عزیزم
اسپرمش ضعیفه واریکوسل داره پارسال همین موقع یک بارداری خارج رحم بخاطر ضعیف بودن اسپرم داشتن کلا۶ساله منتظرم:frowning:

خودت سالمی؟؟ آیوآی نکردین؟

تنبلی داشتم یکسال و خرده ای بود برطرف شده بودولی بازبرگشته
نه ای یو ای نکردیم دکترمنصوری گفت نیازی ب عمل نیست برین ای یو ای بهتره حالاواقعانمیدونم برم سمت ای یو ای یاعمل

دکتر منصوری به منم گفت برو آی یو آی فک کنم به همه همینو میگه. ولی درکل اگ جواب آزمایش شوهرت ضعیفه برو حتما یه بار دوبار اشکال نداره شاید گرفت

شماهم شوهرتون واریکوسل داره؟

شوهر من شکل اسپرمش ضعیف بود مثلا نرمالش 4 باید باشه مال شوهر من 2 بود. دکتر خودم گفت اگ 1 بشه باید بری کاشت. اگر 3 و 4 بشه که نیازی نیست. اما دکتر منصوری هیچ تزکری نداده بود. اصلا نگفته بود که بده شکل اسپرمت و سرسری رد شد. سونو بیضه هم گفته بود مشکلی نیست.
دکتر خودم گفت یه کوچولو واریسکول هم داره ک مهم نیست.
پیداست دکتر منصوری سرسری میگذره و به جزئیات اهمیت نمیده. پیشنهاد نمیکنم به هیچ کسی شماهم نرین.برین پیش یه متخصص بهتری

1 Likes

سونوشوهر من قشنگ زده واریکوسل گرید۳بعددکترمیگه الکی نبرش زیرتیغ عمل
اشتباه کردم رفتم پیشش الان همه میگن شوهرم سالمه و مشکل حتماازخودته

همین دیگه این دکتره مشکل واقعی نمیگه. من شوهرم قشنگ شکل اسپرمش ضعیفه اون دکتر حتی نگفته بهش که فلان مشکلو داری. نه قرصی نه دارویی هرچیم میگم دیگه باور نمیکنه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.