دکتر برام عکس رنگی نوشت 😔

ان شاء الله
هر چی خیره برای هممون پیش بیاد و تو این شبا دلمونو شاد کنه

1 Likes

انشالله عزیزم .شمام انشالله جواب میگیری مشکل خاصی هم نداری

1 Likes

من دکترم گفت اگه عجله داری قرص بدم من خودم از دوقلو شدنش ترسیدم گفتم نه بزار ببینم طبیعی بدون قرص میشه یا نه اگه نشد بعد

خبر بارداریتو به زودی زود ان شاءالله بشنوم اینجا عزیزم

ان شالله عزيزم
منم برات دعا ميكنم اگه لياقت داشته باشم
ان شالله جفتتون ماه اينده باخبراى خووووب بياييد :hugs:

1 Likes

قربونت انشالله .امیدوارم به حق این ماه عزیز هر کی منتظر جواب بگیره .

2 Likes

عزیزمی.
الهـــــــــــــی آمیننننن :pray::pray::pray::pray:

2 Likes

عزيزم عوارض كلومفين خيلى كمه ديدم دوقلو بشن ولى خيلى تعداد كمه
من خودم چند دوره كلومفين خوردم

امين :heart_eyes:

1 Likes

منم لتروزل خوردم با کلی امپول

1 Likes

سی سی جون نگران نباش انشاالله بعدعکس رنگی باردارمیشی به نیمه پرلیوان نگاکن به خودت بگوالان مشکلم حل میشه،منم پریودیم جلومیافتادوباردارشدم

1 Likes

لترزول عوارض كمتري داره نسبت ب كلومفين
دوقلوزايي تو كلومفين نه لترزول
منكه توخانوادمون دوقلو بودن كلومفين هم خورده بودم

آخه دکترم گفت اگه طبیعی بشه بهتره .انشالله وه بشه اگه نشد میرم دارو بده بهم .شوهرمم آزمایش بده .

1 Likes

چشم ارزو جون
دعام کن در مقام مادری
و انتظار منم تموم بشه

1 Likes

مام تو خانوادمون داریم دوقلو منم چون دست تنهام کمک ندارم ترسیدم وگرنه دوقلو خیلی دوست دارم

1 Likes

حتماعزیزم به روی چشم،من خیلی توماه محرم حاجت گرفتم توهم نذرکن ازته دل ازخدابخواه روزوشب عبادت کن مطمعاباش دس خالی برنمیگردی

1 Likes

اره دوقلو ك خوبه ولي خيلييييييي سخته

منم6ماهه تواقدامم هرچی ب دکترمیگم میگ بروبعدیکسال بیا فقط تازه بهم کلومیفن داده یک دوره خوردم بازم نشداین ماه دومه برام دعاکنین ب حق همین شبای عزیز

1 Likes

بخدا استرس چه چیزایی دارین شما… مگه عکس رنگی چیه؟ اتفاقا خیلی هم خوبه…بارداری رو تسریع می کنه… اگر انسداد داشته باشی از بین میبره… یکمم درد داره…اصلا چیز سختی نیست…

1 Likes

من نمدونم چراقدیمی ها اسپرم اگ کف پاشون میریخت حامله میشدن ن یکی ن دوتا.حالااینجوری شده.

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.