دکتر برام عکس رنگی نوشت 😔

سلام دخترا،۵ماهه اقدامم با دارو
۱۷پری شدم و چهار ماهه پریودیم ۳روز میاد جلو(۲۶.۲۳.۲۰.۱۷) رفتم دکتر پروندمو از اول نگا کرد گفت هر ماه فولی خوب داری و شوهرتم سالمه ولی باردار نشدی حتی با دارو.گفت عکی رنگی بگیر،شاید بخاطر اینه باردار نمیشی،اونوقت با دست بازتر میریم جلو،
و گفت خیلیا بعد عکس باردار شدن.
اینجا کسی خودش بوده یا اطرافیانش مث من با این شرایط بعد عکس باردار شده باشن؟؟؟
لطفااا بیاین کمکم کنید استرس اینو که نکنه عکسم بد باشه رو دارم :pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

عزیزم نگران نباش من خودم اصلاع زیادی ندارم ولی تو اینترنت و اینستا خوندم اکثرا بعد عکس رنگی باردار شدن چون انگار لوله های رحمو باز میکنه اگه چسبندگی خفیف باشه

1 Likes

سلام عزيزم
نگران نباش عزيزم عكس رنگى خيلى خوبه اگه خداى نكرده هرمشكلى داشته باشه رحمت نشون ميده
خيلى هارو شنيدم بعداز عكس رنگى باردار شدن ان شالله شماهم بعد از عكس حامله ميشى

3 Likes

خدا از دهنت بشنوه عزیزم
برام دعا کن تو این شبا عکسم مشکل جدی نداشته باشه و رفع بشه.
انتظار خیلی سخته :cry:

1 Likes

منم الان تو ماه پنجم اقدامم ولی هنوز دارو نخوردم چرا به شما انقدر زود دارو داده دکترا میگن تا یکسال طبیعی هستش بعدم تا ۶ ماه اگه نشد دوباره بیا

3 Likes

انشالله که خدا کمک میکنه سال دیگه یه نی نی خوشگل بغلته .حرص نخور انقدر

اگه یوقت مشکل حادی باشه خدای نکرده باید چیکار کنم :cry:
خدا کنه،خدا از دهنت بشنوه و من زودی باردار بشم بعد عکس :pray::pray::pray:

1 Likes

عزيزم بهتر ازاينه ك ندونى مشكلت چيه
گاهى اوقات همين استرس ك نميزاره باردار بشى
خيلى خيلى كم پيش مياد مشكل حاد شماهم جزو اون دسته نيستيد خاطرت جمع باشه
كى بايد برى واسه عكس

2 Likes

منم خیلی دوست دارم زودتر بشه ولی چکار کنیم دیگه هر ماه دنبال علائم بودم میدیدم دارم بعد پری میشدم این ماه دیگه بیخیال شدم میگم هر چی شد شد فوقش اگه تا ۶ ماه نشد میرم دکتر

1 Likes

من یکماه اقدام طبیعی بودم.
۳۰سالمه و خودم عجله دارم و به دکتر گفتم از ماه دوم شروع کنه ، میترسم دست رو دست بزارم خدا بهم دیر نی نی بده

كار خيلى خوبى كردى ك به دكترت گفتى عجله دارى
الكى بايد يه سال صبر كنى اخرهم تازه دنبال دوا دكتر
اونم خيلى طول ميكشه
اين جور تايم رو از دست نميدى

من ۲۷ سالمه .آره آدم بعضی وقتا میترسه از اینکه خدا بچه نده بهش اما چه میشه کرد باید صبر کنیم ببینیم خدا چی میخواد .همه میگن علم پیشرفت کرده نازایی وجود نداره اما بدون دردسر باردار شدن یه چیز دیگس درکت میکنم

هفته دیگه ۲۶،
با اینکه عجله برای نی نی دارم ولی بخدا اقلا به علایم و بچه فکر نمیکنم ولی پری که میشم داغون میشم.الان هم اصلا از درد عکس رنگی نمیترسم فقط نگرانم که مشکل حادی تو رحمم نباشه

انشالله مشکلی نیست .

خوب کاری کردی منم دکترم میگفت بزا تا یسال بگذره سنت کمه ولی مجبورش کردم یکی دودوره بهم دارو بده گفتم عجله دارم

اره عزيزم دركت ميكنم بعداز پرى چقد ناراحت ميشه ادم
عكس رنگى درد نداره فقط بايد خودتو شل نگه دارى قبلشم قرص پروفن بخور ان شالله ك خير

1 Likes

اره بابا به دکترا باشه میخوان حالا حالا ببرن بیارن آدمو .منم گفتم ۶ ماه صبر میکنم نشد پیگیر میشم .واسه من هنوز از شوهرم آزمایش نگرفته

2 Likes

ایشالا این ماه بارداری :pray::pray::pray:
شما پری هاتون منظمه عقب یا جلو نمیشه؟
همه میگن خیلی خوبه میندازم جلو دقیقا سه روز رحمم داره اماده میشه اما دکترم میگه طبیعیه

من یه خورده نا مرتب بود دکتر قرص دوفاستون داد گفت وقتی تنظیم بشه شانس بارداری بالا میره ماه پیش آخرین دوره بود

1 Likes

اره ب خدا من خودم چندجا دكتر رفتم ميگفتن نخير بايد يه سال بگذره من ساده ام يه سال صبركردم اين جورى زمان هم از دست ميده هم اينكه استرس بيشتر ميشه
ازاونورم تا بخاد درمان بشه چند وقت زمان ميبره
منكه به هركس ميرسم ميگم اگه يكى دوماه نشديد حتما بريد دكتر دارو كمك باردارى بده الكى وقت از دست ميره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.