دکترخوب براسونو شیراز

دوستان پزشکی ک خیلی دقیق باشه براسونو میخواستم ان تی رحیمی راد رفتم انومالی میخوام جای دیگ برم ودکترخوبی ک وقت بذاره برات زیرنظرش باشی توشیراز

سلام.سنو فقط میری زن نباشه که همش اشتب بهت میگه دکتر مردا دقیق تر هستن.خیابان زند دکتر زیاد هست که .من خودمم دنبال دکتر غددم:sweat_smile:

1 Likes

غددکرمی فراطفال…حبیب بزرگسال

اسدالله حبیب منظورتون هست؟

دکتر ابطحی توی زند خوبه

دکتر محمد زارع کارشون حرف نداره وخیلی خوش اخلاق با مریض راهنمایی کامل هم میکنه بهت همونجا

اره همونه

کجا هس ادرسش؟پنج شنبه بعد ازظهرهم هست؟

1 Likes

ادرسش توبلوارزند نرسیده ب هتل پارس…نمیدونم والا

1 Likes

دوستان به نظر شما دکتر پارسا نژاد و البرزی کدوم بهترن؟ احتمالا بهم بگن باید لاپراسکوپی کنی حالا میخوام ببینم کسی بوده زیر نظر این دوتا دکتر بگه کدوم بهترن هم از لحاظ تشخیص و هم واسه بارداری

1 Likes

دکتر البرزی رفته بود از شیراز مگه برگشته؟

سلام گلم نه شیراز هست روز یکشنبه سه شنبه و پنج شنبه شیراز هست ولی خیلی شلوغ من هفته گذشته رفتم گفت نوبتت میره برای سال 98 اونم برج دو به اونبر ولی خوب بخاطر کیست باید برم پیشش حتما و پارسانژاد هم گفت فردا بیا ببینم دکتر کی نوبت میده میخوام نظر جفتشون بشنوم بعد تصمیم بگیرم

عزیز شما تخمدان پلی کیستیک بودین لاپراسکوپی کردین؟
بعد زیر نظر کدوم دکتر بودی گلم

1 Likes

سلام عزیزم نه من چسپندگی داشتم .من اصفهانم زیر نظر دکتر کلانتر .ولی البرزی رو از قبل میشناختم یه مدت نبودش رفته بود از شیراز .ولی دکتر خوبیه

شما اون مدت که زیر نظر البرزی بودین راضی بودین؟
ان شاءالله که این ماه نی نی بیاد نو دلت
راستی تو اون یکی گپ پیامتون دیدم عزیز سعی کن مراکز ناباروری میری اونایی که ای وی اف کردن ازشون سوال نگیری که جواب گرفتی یانه چون استرس به خودت وارد میکنی من همیشه این حس دارم برم ای وی اف دوقولو باردار میشم اصلا به جواب نگرفتنش فکر نمیکنم چون به منم گفتن باید ای وی اف انجام بدی ولی من فعلا شوهری بخاطر اینکه باید بیاد ازمایشگاه نمونه بده دست دست میکنه
برای همین گفتم برم فعلا مشکل کیست بر طرف کنم تا بعد خدا چه بخواد

1 Likes

من زیر نظرشون نبودم دختر عموم بودن لاپرا شدن بعدش فوری باردار شدن به من معرفیش کردن من رفتم سراغش گفتن از شیراز رفته

ممنونم عزیزم امیدوارم من دلم دوقلو میخاد انشالله که شمام هرچه سریعتر به مراد دلتون برسید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.