دکترا میگن ای پی هست کسی میدونه چیه؟

سلام من امپول بهم زدن بچم سقط بشه شنبه بتام ۴۰۷۲ بود امروز شده ۶۰۰۰ یعنی سقط نمیشه لوله هامو پاره میکنه.خیلی میترسم اخه با دارو باردار شدم.دل درد و کمردرد خفیف دارم.

ep يعني بارداري خارج از رحمي
معمولا اندازه بزرگ باشه لاپراسكوپي ميكنن

سريع به دكتر مراجعه كنين چون بيشتر خطر براي خودتون داره
و اينكه لوله هاتون آسيب ببينه

1 Likes

بیمارستان بستری هستم فقط امپول زدن.ببینن سقط میشه یا نه.پرستارا گفتن اول میره بالا بعد میاد پایین

توی سونوگرافی مشخص شد ک جنین تو لوله هاست؟؟

خارج از رحم بود.

من خودم خارج از رحمي بودم درسته تيتر اول ميره بالا
بعد افت پيدا ميكنه
براي من بعدش دوباره خيلي عددش رفت بالا
لاپراسكوپي شدم

دو روز پیش امپول زدن دیشب از درد نتونستم بخوابم خیلی درد دارم

اره تو لوله ها گیر کرده

دارو خوردی باردار شدی چون خارج رحمی بود سقطش کردی؟

اره.هنوز سقط نشده امپول زدن فردا مرحله دومش هست.

عزیزم انشالله هر چه زودتر سقطت کامل انجام بشه و بدنت آماده بشه چند ماه دیگه نی نی خوشکل گیرت بیاد🌷

دکترا بچه رو روز اول لاپراسکوپی نکردن.امپول بهم زدن چند روز بعدش دل درد شدید گرفتم مردم و زنده شدم سنوداخلی که کردن گفتن بچه تو لوله ها پوکیده بعدش با سزارین بیرونش اوردم.خیلی شکمم رو پاره کردن.از بس ازم خون رفت نزدیک بود برم کما.

خدا خیر نده این دکترای بی رحم که کاری که بایدهمون اول انجام بدن نمیدن میزارن واسه دیقه اخر مریض که خوب درد کشید بعد یه درد هم به دردهاش اضافه میکنن
ان شاءالله که هرچه زودتر سلامتی تون به دست بیاری شاپرک جان

1 Likes

خیلی ممنونم

وای عزیزم چقد سخت بوده برات . بازم شکر که الان سلامتی . واقعا احساس مسئولیت و وجدان کاری تو هر شغلی مهمه بخصوص شغلایی ک با سلامت سروکار داره. برات آرزوی سلامتی دارم

2 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.