دکترای تشخیص جنسیت😜

چی میگیرن ؟؟تعویض چیه:neutral_face:

باش میگم گلم

1 Likes

پیش دعانویس میرن تعویض میده البته من اعتقاد نداشتم گفتم مرحله بعد برم:joy::joy::joy:البته هرچی خدامیخاد

قربونت برم ن عزیزم میدونم منظورش من نبودم ولی نمیدونم چرا یه لحظه به خودم گرفتم ببخشید:cry:
فداتشم عزیزم یدونه برام بسه:hugs:

1 Likes

خدا نکنه عزیز دلم ببخش منو تازه سقط کردم شکننده شدم همه حرفارو به خودم میگیرم میدونم عزیزم دل تو از گلم پاک تره انشالله به حق همین ماه عزیز خدا دامنتو سبز کنه من یلحظه به خودم گرفتم ولی من از خودم خبر دارم همیشه خوبیه مردمو میخوام حسرت چیزی رو هم تو دنیا نخوردم الحمدلله خدا همیشه هر چی خواستم بهم داده انشالله اینم به وقتش بهم میده خدا نی نی های همرو واسشون نگه داره بمنم یه نی نی بده بسمه دیگه چیزی نمیخوام بازم ببخشید اگه ناخواسته ناراحتت کردم من دست خودم نیس الان همه چیزو به خودم میگیرم معذرت عشقم :cry:

1 Likes

اره قول دادم رو قولمم هستم هنوز دیگه نمیخوام پیگیری جنسیتو بکنم ولی خب هنوزم یکم ناراحتم که چرا نی نیم نموند اگه مونده یود الان میرفتم ان تی دیگه غصه دوباره باردار شدنو نمیخوردم من تو شب اول اقدام باردار شده بودم بخاطر همون ناراحتم که اگه میموند من دیگه به فکر دوباره باردار شدن نبودم

1 Likes

یاسی من داغون شدم بعد سقط اما خواهرم البته بعد از دوتا بچه گه دختر و پسر هستن سقط کرد ضربه خورد اما هفته ی بعد تموم.من هنوز میگم اگه بود اینحوری اگه بود اونجوری.۱۵ خرداد یکسال میشه.منم بااولین اقدام حامله شدم که اونجوری شد.نکن اینجوری:sob:داغون میشی و این غم تو دلت میمونه ها.من خمیرم

2 Likes

حال منم دقیقا همینجوریه خیلی ناراحتم میگم با اولین اقدام باردار شده بودم چرا اینجوری شد عزیزم تو بچه نداری؟ چند هفته سقط کردی؟

جل الخالق:joy::joy::joy::joy:

1 Likes

تو ۱۱ هفته:sob:میگم که اوناییکه با بچه هاشون سرگرمن اونقدر اذیت نمیشن اما …چکنیم خواهر باید تحمل کرد

1 Likes

الهی به حق این شبای عزیز قدر همه چشم انتظارا باردار بشن ما هم جزو اونا باردار بشیم و بچمونو صحیح و سالم بغل کنیم

2 Likes

عزیزم شما بچه کوچک ندارین

منم اولش چشام دراومد گفتم اینا دیونه ن ب چ چیزای اعتقاد دارن ولی خب همونم شد:joy:

منم بااولین اقدام باردارشدم سقط شد خیلییییی ضربه خوردم یعنی نابودشدم فک میکردم همه بهم طعنه میزنن خیلی حال بدیه بعد همه ش فکر میکردم محاله بارداری خوبی داشته باشم ولی نشستم قران خوندم ازته دل دعا کردم بعدش حرفای اینو اون ک باردارنشدی و از سقطم میپرسیدن نمیخاستم جواب بدم توجمع هم نمیرفتم از بس افسرده بودم ولی تموم میشن:smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

اخییی ایشالا خدا بچتونو براتون حفظ کنه منم خیلی ناراحتم میگم خدایا نکنه دوباره حامله بشم بازم اینجوری بگن بهم بگن قلب نداره خیلی میترسم شما چند وقت بعد از سقط اقدام کردی

1 Likes

اونم خواست خدابوده ن اون دعا ده وگرنه دخترعمه من ای یو ای کرد ک گفتن صددرصد دختره ولی بدنیاامد پسربود بچه سوم:expressionless::joy:

1 Likes

منم یکی سقط کردم گفتن نبایدباردارشی ولی ماه بعد پریودشدم دیگه نشدم دوماه کمتر بعدسقط دوباره حامله وپسرهم شدان شاالله شماهم ب خواسته دلت برسی

2 Likes

اسم دخترمنم محیا

یک پریود بعدش اقدام کردم دکتر گف سه ماه ولی صبرنکردم

1 Likes

واااای اینهمه هزینه کرده:confused:چ امیدی هم داشته میگم تاخاست خدانباشه نمیشه ولی توهرکاری حکمتی داره شاید الان نفهمیم ولی بچه هامون ک بزرگ شدن میفهمیم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.