دو هفته زودتر از تاریخ طبیعی میشه سزارین کرد؟

سلام آیا دوهفته زودتر از تاریخ طبیعی میشه سزارین کرد یعنی 38هفته ؟کسی میدونه

2 Likes

خوب سزارین رو هفته 38 انجام میدن دیگه

پس چرا دکتر من میگه یک هفته قبل از طبیعی یعنی باید برم تو 39هفته😐

معمولا ۳۸هفته که کامل میشه سزارین میکنن مثل ۳۸ هفته و ۳روز ،که همون تو هفته ۳۹ میشه

2 Likes

س من تو ۳۸ هفته سزارین کردم ،چون درد داشتم نتونستم زیاد تحمل کنم

پس اگر درد نداشته باشیم نگه میدارن :disappointed:

من ۳۸هفته ۴ روز زایمان کردم

دکترم گفته آخر 39 بیا تا وقتسز بدم اما تو شکم اولم آخر 38 سزارین شدن

عزیزم اگر بارداری پرخطر نباشه بچه هرچی بیشتر بمونه به نفعشه و کاملتر و رسیده تر به دنیا میاد
هفته های آخر ریه جنین کامل میشه و ممکنه زود بدنیا آوردنش باعث بشه بفرستنش تو دستگاه

1 Likes

به نظرم خیلی دیره بچه اول منم 38 و 4 روز به دنیا اومد .گفتن اگه درد زایمان طبیعی بگیره نمیشه سز کرد
منم بین 38 و 39 شنیدم

1 Likes

یه سوال فنی داشتم
چرا من نمیتونم تو گپ .( نی نی های آبان وول میخورن)
پیام بزارم
ببخشید دیدم شما هستین بخاطر همین ازتون پرسیدم

1 Likes

منم نگرانم اما دکترم میگه اول هفته 40 سز میکنم موندم

بچه اولتونه؟

نه بچه دوممه

اگه میتونی بایه دکتر دیگه هم مشورت کن ببین چی میگه .شایدم بچه دومه بخاطر همین میگه اما مطمئن نیستم
منم بچه دوممه دکترم هنوز وقت نداده هفته 34 میرم پیشش و زمانشم میپرسم

آخه سزارین تا 5سال پیش خواهرم زایید تو،38هفته الان جدیدا تا اخر 39،نگه میدارن همون دردهای طبیعی میاد سراغمون😐

من هفته 34،رفتم پیش دکتر فقط واسم سونو نوشت بهش گفتم وقت کی میدی اصلا نگفت سونو چی داده خودم دیدم نوشته سونو به وقت ماهگی حتما میخواد وقت بده نمیدونم

دکتر منم هر موقع میگم چندم وقتمه میگه هنوز زوده یه جواب درست و حسابی نمیده که منتظر بمونم اما من زودتر همه وسایلم آماده میکنم و تا خیالم راحت باشه منم خیلی عجله ام بعدشم هر موقع گفت میرم
به نظرم شما وسایل بیمارستان و هزینه رو کامل آماده کن تا یهویی غافلگیر نشی

همیشه هم درد نمیاد نگران نباش

هرچی بچه بیشتر بمونه بهتره. بچه داخل شکم مادر بهتر رشد میکنه و وزن میگیره. به حرف دکترت گوش کن. خیلی واسه زود دنیا اومدنش عجله نکن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.