دو ماهگی نوزاد

خواهر های عزیزم سلام من بچه ام دوماه و هشت روزشه اوایل وقتی شیر میخورد کمی از شیرا میورد بالا الان دوسه روزیه وقتی میخام آروقشا بگیرم شیرا میپاشه بیرون خیلی نگرانم وقتی اینجوری شیر میپاشه بهم بگید مشکلی هست؟؟؟؟وزن تولدش2850بود و وزن الانش 4650.گاهی هم سرفه میکنه و گاهی هم سینه اما که میخاد بگیره سرشا عقب و جلو میکنه و اخر هم نمیگره و گریه میکنه
تمام اطلاعات بود .نوزادم دختره

2 Likes

س خوبین، عزیزم وقتی شیر میخوره آروغشو ک میگیرین شیر بالا میاره خوبه، من بچم اینطوریه، خیلیا میگن اگه بچه موقه آروغ شیر رو بالا میاره عافیته بقولی، براش خوبه نگران نباشین، سرفه کردن هم از سرماخوردگیه، کوچیک و بزرگ سرماخوردن، چون هواعوض شده ، وزنشم خوبه ماشالا نگران نباشید، موقعی هم ک شیر میدین و سرشو این ور و اون ور میکنه حتما کولیک داره

سلام مامانی
مبارک باشه نی نیتون
اگ سینه نمیتونه بگیره شاید بینیش کیب هست
یااینکه جاییش درد میکنه
منم ی پسر ۷ماهونیمه دارم میدونم چی میگی
هروقت بیقراری میکنه ب پشتش و سینش دست بزن اگ سرد باشه احتمال درد یاقولنج هس
باید باروغن زیتونی چیزی چرب کنی یا پارچه گرم کن بزار
آب روآتیشه
براشیر بالا آوردنشم مواظب باش خفه نشه یعنی سریع باپشت سرنخوابونش ک شیر برنگرده ب گلوش
بچه اول منم همینطور شیربالامیاورد ب شدتی ک ازبینیش ودهنش باهم باشدت بالامیاورد
بردم دکترگفت خیلی خوبه اینجوربچه ها پرخورن از گنجایش معدشون بیشترمیخورن اضافشو بالامیاورن ایناجهش رشد دارن
بچه منم ۲۹۵۰ بود باقد۴۷،خیلی ریزبود ولی یک ساله ک شد ۱۳ کیلو بودو قدشم شد۸۰سانت
ماشالله الانم پیش دبستانیه ولی همه میگن کلاس چندمه
انشالله بچه شماهم خوب رشدمیکنه فقط مواظب باش ک راحت باشه دردنکشه

1 Likes

ممنون گلم نمیدونم خیلی نگرانشم از همه مهم تر این که شیر بالا میاره و میپاشه شیرا میترسم

نمیدونم عزیزم اگه سرما خورده چکارش کنم ولی خب ابریزش چیزی نداره فقط گاهی یع دوتا دونه سرفه میکنه

حالا اگ خیلی نگرانی ی سر ببر پیش متخصص اطفال
نهایتش میگه سالمه ولی خیالت راحت میشه
براسرماخوروگیش زیاد بهش دارو نمیدن چون خیلی کوچیکه
فقط خیلی بهش شیربده براش خوبه
ولی سینه وپشتشو همیشه چک کن باورکن هم آسونه هم کارراه اندازه دکترم اینو نمیفهمه
من مادربزرگم بهم یادداد واقعا دکتربردنم کم شد

1 Likes

میدونی گلم فقط سرفه هر از گاهی میکنه ولی خب ابریزش چیزی نداره

عزیزم احتمالا بخاطر رفلاکس باشه
بچه تو ببر پیش متخصص کودکان دارو میده خوب میشه
سرفه و سرتکون دادنم واسه رفلاکسه
اسید معده اذیتش میکنه
هر نیم ساعت یک بار شیر بده ولی کم بده که بالا نیاره
رشدشم خوب بوده ماشالا

1 Likes

ممنون عزیزم توکل بخدا اره حتما میبرم

1 Likes

عکسشو بفرس اجی با اسمش :grin:

چطوری بفرستم هرچی انتخاب میکنم send نمیشه

ازرو عکس اسکرین شلت بگیربفرس

مبارکه ایشالا زیرسایه مادروپدرش بزرگ بشه

احتمالا یه کوچولو رفلاکس داره عزیزم سعی کن سرش رو موقع خواب بالاتر از بدنش بزاری تا اذیت نشه تا ۳ یا ۴ ماهگی هم خوب میشه عزیزم

عزیزم از رو عکس اسکرین کن حجمش کم شه

آویشن بخور

منم پسرم دور ازجون پسرتون اوایل سرفه میکرد بعد کمکم بینیش گرفت خیلی بدتر شد دوبار بردمش دکتر متخصص، تاالانم ک دوماه و ۲۱ روزشه بینیش گرفته، دکتر گفتش تا س ماهگی یا چهارماهگی بینیش بازمیشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.