دو روز مونده به زایمان ولی دردی ندارم چیکار کنم

سلام دوستای خوبم . دو روز مونده به زایمانم ولی هیچ دردی ندارم ، چیکار کنم دردم شروع بشه . خیلی میترسم دردم شروع نشه و دکتر بگه باید سزارین بشی . این زایمان دومم هست . اولی هم طبیعی بود. تخم شوید هم چند روزه میخورم . اثری نکرد. زعفران بخورم به نظرتون؟

2 Likes

برو بیمارستان معاینه ات کنن اگه دردات شروع نشه آمپول میزنن بهت نگران نباش

2 Likes

پیاده روی کن.زیاااااااااااااد.

3 Likes

من روز زایمانم رسید درد نداشتم.هیچ حس زایمانی نداشتم.رفتم بیمارستان.
گفتن برو سیر غذا بخور یه ربع روی پهلو چپ دراز بکش اگر بچه تکون نخورد چهارتا کپسول کرچک باهم بخور بیا.
همینکارو کردم و بچه تکون نخورد رفتم بهم آمپول فشار زدن.دردام شروع شد.

3 Likes

عزیزم رمکرده زعفران بخور با خرما خیلی خوبه من ایکارو کردم کیسه ایم پاره شد ولی بچم درشت بود طبیعی نمی اومد سز شدم

2 Likes

یک روز دیگه مونده تا زایمان . دردی ندارم . فقط ترشحات سفید رنگ دارم . دعا کنید دردام شروع بشه . زعفران هم خوردم ولی میترسم برای ضربان قلب بچه خوب نباشه

2 Likes

تا میتونی پیاده روی کن.توی خونه داخل اتاق هم راه برو.

1 Likes

عزززم زیاد این چیزارو نخور واسه دستگاه تنفسی جنین خطرناکه

3 Likes

ب موقش دردات شروع میشه

3 Likes

رفتی برا زایمان عزیزم ؟

سلام دوستان . من بالاخره زایمان کردم . پنجشنبه ساعت یازده و نیم شب به دنیا اومد. به روش اپیدورال . بهترین تجربه زندگیم بود. بدون هیچ دردی ، زایمان طبیعی کردم . به همه دوستان که میخوان طبیعی زایمان کنن این روش رو پیشنهاد میکنم چون واقعا عالی بود . اگه سوالی داشتین بپرسین هروقت بتونم حتما میام جواب میدم

7 Likes

چقدر خوب قدمش مبارک باشه واستون

1 Likes

خیلی ممنون عزیزم

1 Likes

ایپیدورال چطور بود؟ بخیه هم خوردی؟

عالی بود . بعد از 4 سانت باز شدن دهانه رحم یه آمپول بی حسی به کمرم زدن که اونقد درد نداشت بعدش دیگه هیچ دردی حس نکردم تا زمان 10 سانت شدن دهانه رحم . فقط زمان زایمان که زور میزدم درد داشتم که کلا ده دقیقه نشد . بخیه هم چون زایمان دومم بود و توی زایمان اولم کلی قیچی زدن و بخیه خورده بودم ، توی این زایمان از دکتر خواهش کردم دیگه برش نده ودکترم گفت باهام همکاری کن تا کم بخیه بخوری. منم همونجوری که دکتر گفت زور زدم که به خاطر درشت بودن بچه پارگی داشتم که خودش پاره شد و دکتر برش نزد . همون قسمت هایی که پاره شده بود دکتر بخیه زد

5 Likes

مبارکه عزیزم بسلامتی ایشالله اسمشو چی گذاشتین عکسشم بده

1 Likes

چقدر خوب :blush::heart_eyes:
من خیلیدیر دهانه رحمم ب ۴ سانت رسید نشد ک واسم امپول بزنن خیلی دلم میخواس درد نکشم
اما ۸ ساعت درد کشیدم تا دنیا اومد :blush:

2 Likes

امید

1 Likes

ممنون عزیرم

1 Likes

نامدار باشه ایشالله برا منتظرا هم دعا کردین ؟؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.