دو روزه نینی تو شکمم جمع میشه چیکار کنم ؟

سلام دوستان .دو روزه نینی همش خودشو سفت میکنه و تا چند وقت تکون نمیخوره
اینطوری خیلی خیلی به شکمم فشار میاد انگار داره پاره میشه همش باید دراز بکشم اصلا نمتونم بشینم
وقتی خودشو سفت میکنه کلا شکمم یعنی از پایین سینه تا اون پایین خیلی محکم تیر میکشه و درد شدیدی داره گریه ام میگیره
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟

2 Likes

ی چیز شیرین بخور فعالیت کن. همش نخواب ی جا… اینجوری اونم تکون میخوره. فعالیتش بیشتر میشه… من وقتی زیاد بخوابم جمع میشه و درد دارم.
اگه دیدی زیادی اذیت میکنه حتما به دکتر بگو معاینه کنه از رو شکم. و سونو بگیر.

1 Likes

سلام گلم
گاهی بخاطر سرماست و جنین سردش میشه ک اینطوری جمع میشه و گاهی هم بخاطر بد دراز کشیدن یا نشستنه،من وقتی روی کمر دراز میکشم بچم سنگ میشه زیر شکمم
دراز بکش و با روغن اروم شکمت رو ماساژ بده کم کم میره تو پهلوهات یا خودشو باز میکنه
برای من ک اینطوری حرکت میکنه

1 Likes

خودمم دارم نگران میشم
نه که همش دراز بکشم وقتی سرپا هستم یا میشینم اونطوری میکنه یه کم که دراز میکشم شل میشه و تکون میخوره
بچه اصلا تو پهلوهام نیس همش قلبمه میشه میاد جلو نفسم تنگ میشه و بیشتر وقتا قلبم خیلی تند میزنه طوری که لباسم تکون میخوره

1 Likes

چشم سعی میکنم گرم نگه دارم امیدوارم بهتر بشه
دوروزه خیلی اذیت میشم و حالم خوب نیس
همش بغضم میگیره و نگران میشم که هنوز 1.5 ماه مونده چطوری میخام تا اون موقع تحمل کنم

1 Likes

یوقت کیسه اب گرم یا دوش اب گرم نگیری
عزیزم نفوس بدنزن ان شالا خیره

1 Likes

عزیزم چیزای شیرین بخور باعث میشه تحرکش زیاد شه خودتم یکم فعالیت کن نی نی هم تنبل نشه :grin::heart_eyes:

1 Likes

عزیزم دختر منم دقیقا قلمبه میشد زیر سینه ام یعنی شکمم کج میشد احساس میکردم دارم خفه میشم نفسم بالا نمیومد بهتره که یواش ماساژش بدی تا جا به جا بشه یا راه بری

1 Likes

نگران نباش… حالا بچه من تااخر 6 ماه همش تو پهلوم میزد… هی میگفتم الان پهلوم سوراخ میکنه میاد بیرون… دو هفته س چرخیده اول بریچ بود میزد تو مثانه م. الان میزنه تو معده م.

عزیزم جای نگرانی نیست ، در واقع با باسنش فشار میاره😅

چشم حواسم هست
وقتی عاجز میشم و نمیتونم کاری که میخام بکنم خیلی دلم میگیره

والا نمیدونم اون تو چیکار داره میکنه انگار داره ساخت و ساز میکنه
مگه فسقلی چقدره که کل شکممو گرفته و مثل سنگ سفته
اینم به مثانه ام ضربه میزنه وقتی هم دراز میکشم پهلومو سوراخ میکنه بعضی وقتا از شدت ضربه از خواب بیدار میشم بخصوص وقتی به پهلوی چپ میخوابم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.