دو دل شدن هنگام اقدام

خانما من بعد چندسال جلوگیری این ماه اقدام کردم به بارداری قبلش همسرم‌راضی نبود ولی دیگه خودش راضی شد و اقدام کردیم حالا من خودم دودل شدم نمیدونم کار درستی کردم یانه با این وضع کرونا و وضعیت کشور هی میگم‌اینده اش چی میشه میتونم خوب تربیتش کنم یا نه اگه سالم نباشه چیکار کنم اگه همسرم دیگه دوسم نداشته باشه چی و کلی فکرهای دیگه پووووف:disappointed_relieved::disappointed_relieved:کسی مثل من بوده ؟انگار وسواس فکری گرفتم به نظرتون چطور یک دل بشم؟ و اینکه به نظرتون تا مطمئن نشدم اقدام کنم‌یا نه؟

2 Likes

این فکرو خیال ها رو بیخیال

اینو جواب بده
کلا تو زندگیت تو عمرت میخوای بچه دار بشی يا نه
اگه نمیخوای هیچ وقت بچه داشته باشی که هیچ
اگه بچه میخوای هم که باید این فکرارو حذف کنی
و این فکر هاتو کنترل کنی

3 Likes

اره میخوام خیلیییی میخوام ولی انگار وسواس گرفتم هی پیج ماما و دکتر زنان چک میکنم تو اینستا کلا تو پیجای تربیتی میگردم هی از اول به اخر از اخر به اول مرور میکنم فکر کنم کلا دیوونه شدم:joy:

فک کردم میگی دودول شدن هنگام اقدام:joy::joy::joy::joy:

2 Likes

اونکه برا همه است:smiling_imp::smiling_imp::rofl::rofl:

1 Likes

جووووووووووووووووون :rofl:

1 Likes

جووون به خودت:grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Likes

طبیعیه نگرانیت.ی دل گرمی پیدا کن اینطور وقتا بهش بک کن دلت قرص شه

1 Likes

گاهی فکر میکنم میگم منو همسرم عاشق همیم وضع مالیمون خوبه و خانواده ها پشتیبانمون هستن دلم گرم میشه امیدوارم که مصمم بشم و بتونم فرزند خوبی تربیت کنم

1 Likes

خدابزرگه.ایشالا

1 Likes

بنظر من چند ماه دیگم دست نگه دار تا به یه تصمیم محکم برسی

1 Likes

خودمم همین نظرو دارم اگه این ماه باردار نباشم فکر کنم صبر کنم شما نگران نبودی وقتی اقدام کردی؟؟

من سه سال بعد عروسیم اوکی شدم تازه گفتم اقدام کنم، ولی شوهرم دو دل بود. تصمیم گرفتیم بازم صبر کنیم که ۶ ماه طول کشید تا اونم کاملا راضی باشه. دیگه جفتمون بچه میخواستیم قطعی و اقدام کردیم.
ولی میدونم مسئولیت بارداری و زایمان و بچه داری بی نهایت بالاست، اگه دو دل باشی بعدا اذیت میشی

1 Likes

درسته واقعا فکر کردن به اینکه یک انسان درست به دنیا تحویل بدم برام دغدغه ی بزرگی شده

من هم دودل میشم گاهی ولی خب موضوع اینه که هیچوقت شرایط بهتر نمیشه و اوضاع خرابتر میشه اگر بخوایم صبر کنیم تا اوضاع درستشه یائسه شدیم :joy::joy:

1 Likes

درسته ولی توی این برق و اب و اینترنت و…منو میترسونه که نکنه دارم خودخواهی میکنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.