دو بار پریودی در یک ماه

من این ماه از روز سوم پریودی تا ۵ روز ،روزی دوتا قرص لتروزول خوردم روز ۱۴ سیکلم رفتم سونو و یک فولیکول ۲۷ داشتم فرداش جواب سونو رو به دکترم نشون دادم گفت خوبه و اقدام کن من روز ۱۲،۱۴،۱۶ اقدام داشتم ولی روز ۲۱ سیکلم لکه خون قهوه‌ای دیدم تا دو روز ادامه داشت تا دیگه روز سوم پریود شدم بدون هیچ دردی فقط یکم شکمم سنگین بود و کمرم درد می‌کرد که فکر کنم ماله قرصا بود ولی من اصلا سابقه نداشته اینقدر پریودیم جلو بیوفته ممکنه کیست شده باشه آخه فولیکولم بزرگ بود

1 Likes

اینم بگم که موعد پریودیم ۲۱ بهمن بود ولی من یک هفته زودتر شدم

1 Likes

سلام عزیزم من یه بار این مسأله واسم پیش اومد اونم فقط بخاطر قرص اورژانسی که خورده بودم پیش اومدم فاصله اولی18روز فاصله دومی13روز بود اولی خونش قرمز بود دومی خونش قهوه ای بود تو 3روزم تموم شد من از فردای پاک شدنم هر چند روز یک بار اقدام کردم الآن باردارم منم خیلی ترسیده بودم نگران بودم ولی خوشبختانه تخمدانم فعال بود

آخه عزیزم ماله من لک نیس پریودیمه فردا هم روز هفتممه

1 Likes

دوستان کسی شبیه من بوده لطفا بگین

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.