دو بار پریودی در یک ماه 😕😕

سلام من این ماه 5 ام پریود شدم و 8ام پاک چند روز بعدش سینه هام متورم و دردناک شد و امروز که طبق محاسبات روز تخمک گذاری بود پریود شدم!!البته شدید نیست و معذرت میخوام بیشتر موقع دستشویی هست…علت چیه؟تخمک گذاری بعدیم چطوری باید حساب کنم؟!! تا حالا سابقه نداشته دوبار بشم

1 Likes

عزیزم اون تاریخ قبلی که گفتی اصلا پریودی به حساب نمیاد…

شاید پریود نیست و لک تخمک گذاریه
منم خیلی وقتا اینطوری میشدم

چرا؟! من دوره هام 28 روزه بود و 5 ام هم طبق دورم پریود شدم…این دومیه غیر عادی هست

شبنم جان فرقش از کجا متوجه بشم خب؟!!

خب میگی 5 ام پریود شدی و 8 ام پاک… فقط سه روز؟

بله…دوره پریودی 3 روز تا 10 روز هست دیگه!!

2 Likes

اینو مطمئنم که اولیه پریودی بوده…دومی رو نمیدونم چیه و از کجا سر و کلش پیدا شد…

برای من رنگش قهوه ای بود و یک یا دو روز طول میکشید و زیاد نبود.
رنگش با پریود خیلی فرق میکرد.دردم نداشتم

شبنم جان یعنی مثلا نیاز به نوار بهداشتی بود یا نه؟من چند ماه تصمیم گرفتم برای بارداری اقدام کنم ولی هربار یه اتفاقی میافته که نمیتونم اقدام کنم مثلا عفونت و غیره…این ماه که امادگیش داشتم اینجور شد…چقد منتظر تخمک گذاریم بودم

قبلا قرص اورژانسی یا جلوگیری مصرف کردی؟ به احتمال اگه اگه خونریزتو فقط موقع دستشویی رفتن میبینی 80درصد میگم اون لانه گزینیه .منم از قرص اورژانسب ندونسته استفاده کردم دوبار تو روزای کمتر از 20روز پریود میشدم .سعی کن زعفران و زرشک اصلا مصرف نکنی چون خونریزی میاره موقع اقدام. منم توی 3روز پاک شدم از فرداش ترشح کشدار داشتم نوک سینمم درد میکنه پهلوهامم تیر میکشع با زیر شکمم خداکنه منم حامله باشم

مهسا جان انشاالله حامله ای عزیزم…منم دقیقا علائم شما رو دارم همش فکر میکردم باردار شدم ولی امروز که اینجور شد فکر کنم اون علائمی که داشتم برای این پریودی بوده…نمیدونم تا بتونم نوبت دکتر بگیرم دیونه میشم…یادم رفت بگم نه تا حالا قرص جلوگیری یا اورژانسی مصرف نکردم…ولی دوماه برای تنظیم پریودم دوفاستون خوردم

1 Likes

من معمولا پد میذاشتم.گاهی وقتام نوار بهداشتی
ولی میگم شدت خونریزیش مثل پریود نبود
کمتر بود.رنگشم متفاوت بود.
دکترم رفته بودم سونوگرافی هم کردن.علتشو گفتن یا تخمک گذاریه یا استرس و ناراحتی

عزیزم شاید باردار باشی و این علائم لانه گزینی باشه.
چند وقت از اقدامت میگذره؟

1 Likes

اخه نکته خنده دارش همینه…من نزدیکی داشتم ولی اقدام نکردم…منتظر تخمک گذاری بودم خیر سرم

1 Likes

تا ما عجایب این دنیا رو بشناسیم موهامون سفید میشه.آیا میدونستی احتمال بارداری در فردای پریود وجود داره؟آیا میدونستی کسی که قبلا از قرص جلوگیری ااستفاده کرده باعث میشه تخمدانش فعال بشه؟و آیا میدونستی بعضی از تخمکگذاری ها توی یک روز مشخص به وجود نمیاد؟آیا میدونستی ممکنه توی یک ماه شخص اصلا تخمکگذاری نداشته باشه؟

ایا میدونستید هروقت تصمیم به کاری میگیریم همه مشکلات حمله ور میشن…و ایا میدونستید من احتمالا این ماه روانی تیمارستان میشم از بس فکر میکنم و مطلب توی اینترنت میخونم…وااایی خدااا

1 Likes

عزیزم یکم ریلکس باش.
اگه زود تموم شد لکه بینیتون اقدام داشته باشین
اتفاقی نیافتاده که انقد نگران باشی

نمیدونم شبنم جان…توکل بر خدا…اینکه ادم تکلیفش با خودش روشن نباشه خیلی بده…ممنونم از راهنماییت عزیزم
بازم اگر دوستان دیگه ای چیزی میدونن بگن

1 Likes

:joy: دهنت سرویس خخخخخخخخخ این دیگه چی بود گفتی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.