دوقلوهای من همسانن یا نا همسان؟

سلااااااااام

وقت بخیر دوستان لطفا اگه میشه با دقت حرفامو بخونین

میگم من دوقلو باردارم سابقه هیچ گونه بیماری تو خانواده خودم وهمسری وجودنداشته ازمایشات غربالگری ان تی و ازمایشات غربالگری اول و دوم رو ریسک پایین زده و اما سونو انومالی که رفتم گفت یه اکوژن کوچیک تو قلب یکی از جنین هام هستش که به تنهایی مشکلی ایجاد نمیکنه بااین حال رفتم اکو قلب جنین و اونم گفت نگران نباش چیزی نیست
تو ان تی بهم گفتن جنسیت نی نی ها دختر پسر
تو انومالی گفتن پسر پسر
دکتر فوق تخصص قلب گفت دختر پسر

بچه هامم تو یه ساک حاملگی ان با یه لایه مامبران جدا شدن و ازیه جفت خلفی تغذیه میکنن !که فکر کنم میشه منو کوریون دی امینیون

سوالم اینجاست که بابت اکوژن قلبی دیگه نگران نباشم؟؟؟؟
و اینکه بچه هایی که مثل من تو یه ساک هستن و یه لایه جداشون کرده و یه جفت مشترک دارن همسانن یا غیرهمسان؟

ممنون از لطفتون که جواب میدید :heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

ناهمسانن.یکی ازفامیلاماهم همینجوربودپسربودن هردوتا توی کیسه اب ولی ی پرده بینشون بود ک اصلا شبیه هم نیسن و ناهمسانن

1 Likes

ناهمسانن بخصوص که میگی دختر و پسر
تمام همسان ها از یه جنسن اگه جنسیت متفاوت باشه که صددرصد ناهمسانن
توی ناهمسان ممکن هر دو دختر، هر دو پسر یا یکی دختر و یکی پسر باشه اما تو همسان حتما هر دو یا دخترن یا پسر
دو قلوهای همسان کیسه آبشون مشترک اما میگی جداس اینم دلیل دوم برای ناهمسان بودن

1 Likes

واای چه جالب تو خانوادتون ارثی دوقلو زایی ؟

1 Likes

به به چه خوب دو تا نی نی خدا حفظشون کنه😍

1 Likes

برادر زاده های منم یک سال و دو ماهشونه و دو قلوی پسر هستن و مثه شما توی یه ساک حاملگی بودن و ناهمسان هستن،یکی سفید و لاغر یکی سبزه و تپل😍

1 Likes

همسان یا غیر همسان بودن هیچ ربطی به شبیه بودن بچه ها نداره به کیسه ای که داخلشن داره منو خواهرم دوقلوییم و فوق‌العاده شبیه به هم ولی تو دوتا کیسه جدا و دکتر به مامانم گفته بود بچه‌هات همسان نیستن ولی اگه تو یه کیسه بودن همسان میشدن

1 Likes

منم شنیدم اگه تو یه کیسه باشن و از ی جفت تغذیه کنن هم سان هستن…دوقلوهای ناهمسان کلا جدا از هم هستند و جفتای جدا از هم دارن…

1 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
انشالا هر چی هستن سالم باشن
برای قلب جای نگرانی نیست عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.