دوفاستون و لتروزول

سلام من اين ماه از روز ٣تا٧قرص لتروزل خودم بعد دو تا امپول ازد سازي زدم رفتم دكتر سونو داخلي گرفت بعد بهم دوفاستون داد شبي دوعدد الان ٨روز گذشته از تمام شدن قرص دوفاستون و دو روز ديگر موعد پريودم هست امكانش هست كه باردار باشم چند روز پيش هم لكه قهوه اي روز لباس زيرم بود

احتمال داره لک لانه گزینی باشه اگه از پریودتون گذشت میتونین آز بدین انشالله که باردارین

1 Likes

نه دو روز ديگه موهد پريوديم هست

1 Likes

پس این دوروزم صب کنین اگه پری نشدین آز بدین

1 Likes

ازمايش دادم منفي بود:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

٦ماه دارم اقدام ميكنم خيلييي دوست دارم باردار شم اصلا اين ماه بهش نكردم چون نزديك عيد بود و عروسي بردارم خيليي دورام شلوغ بود خوشحال بود ولي خيف شد :unamused::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

انشالله ماه بعد توکلتون به خدا باشه نا امید نشین استرس هم نداشته باشین انشالله زود نتیجه میگیرین

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.