دوسدااااررررمممم 😍

تکونای نینیم وقتی دستم روشکممه رو یجوری ظبط کنم همیشه داشته باشمش و هروقت دلتنگ این وقتا شدم دوباره همین حس بگیرم :star_struck::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:
خدایا شکرت خیلی حس قشنگیه، کامل حس میکنم تکوناشو، ایشالا بزودی زود و بسلامتی قسمت همه منتظراشه :sparkling_heart:

5 Likes

انشاالله سالم بیاد بغلت و فرزند صالحی باشه:rose::pray:

3 Likes

اوخی:smiling_face_with_three_hearts:ایشالا با تن سالم دنیا بیاد:blush::heavy_heart_exclamation:

3 Likes

انشاالله سلامت بیادبغلت وصالح باشه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
کاش میشدواقعاجوری ثبت کرد.برای خودبچتونم بعدهادیدن این لحظات شیرین:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

ای جااان دلم، خداروشکر:heart_eyes:
واقعا یه حس خیلی خوبه، من وقتی بچم تکون میخورد به خودم افتخار میکردم که خدا منو لایق دونسته که همچین هدیه زیبایی بهم بده:heart_eyes:
ایشالله که خدا نصیب همه خانم های منتظر کنه چنین سعادتی رو :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:
:breast_feeding::breast_feeding::breast_feeding::breast_feeding:
ایشالله همه خانم های منتظر، سال دیگه این موقع بچه هاشون کنارشون باشن:palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.