دوست داری کدوم خاطره خوبت برای فرزندت تکرار شه؟

سلام، دوست داری کدوم یکی از خاطراتت رو دخترت یا پسرت هم تجربه کنه تو زندگیش؟

من دوست دارم احساس رضایت از موفقیت رو تجربه کنه، خاطره هم زیاد دارم. اما غالب ترین حسی که همیشه تجربه می‌کنم، پشیمون نبودن از گذشتس. دوست دارم این حس رو داشته باشه

3 Likes

حس دوست داشتن ودوست داشته شدن عميق رو :heart_eyes:

4 Likes

خواستن توانستن است رو تجربه کنه :muscle::muscle::muscle:

1 Likes

عاشق شدن…ولی سختی هایی که من کشیدم رو نه:sob::sob:و اینکه در مسیر عشقش خدا رو ببینه

4 Likes

من بهترین خاطره خوبم دوران کودکی و دانشجو بودنمه:hugs::hugs::hugs:
امیدوارم دخترم تو تموم دوران های زندگیش خاطره های خوب و ماندگاری داشته باشه

1 Likes

من عاشق شدنم:blush::sunglasses:

1 Likes

خیلی خوبه، بازم بگید خوشگلا :kissing_heart:

شیطنت های دوران دانشگاهمو. با این که کلی اشتباه کردم از کرده خویش پشبمون نیستم. کاملا لذت بردم از اون دوران. خامی کردم. جوونی کردم تخلیه شدم بعد رفتم زیر مسئولیت ازدواج

3 Likes

افرین به تو دختر شیطون و عاقل :heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

خاطرات خوب هر کس برای خودش خوب و دلچسبه.
من فقط امیدوارم خاطرات خوب زیادی برای خودش بسازه.

5 Likes

من علی رغم اینکه آدم نسبتا موفقی بودم
من هم درسم خوب بود هم تونستم تا مقطع ارشد با سهمیه ممتازین و معدل بالا درس بخونم
هم خیلی توی تمام کارای هنریرخلاقیت دارم
توی تمام محیط های کاریمم موفق بودم
الانم خدارو شکر مدیر موفقی هستم به تایید دیگران

امــــ.ا میتونستم خیلی بیشتر و بهتر ظاهر بشم ک با کم کاری خودم نشد
با تمام این توضیحات
دلم نمیخواد مسیر زندگیم برای بچم تکرار بشه یا حتی شبیه ش رو تجربه کنه
فقط از خدا میخوام عاقل باشه و تصمیمات عاقلانه ایی بگیره و فرصت هایی ک من هدرشون دادم تو زندگی رو اون از دستشون نده

دوست دارم مثل من زیاد عاطفی نباشه و احساساتش به عقلش غلبه نکنه
اتفاقا اصلا عاشق شدن رو براش قبل از ازدواجش آرزو نمیکنم چون در اکثر شرایط با سختی و ناراحتی همراهه و من نمیخوام کوچکترین غمی بخاطر جنس مخالف ببینه
دلم میخواد یه دختر قوی و کاملا منطقی باشه که همه چی رو با تکیه به خدا و تدبیرش بدست بیاره
ان شــــــ…اءالله

3 Likes

مثه من درس خون وباایمان باشه،عاشق خانواده باشه،عاقلانه تصمیم بگیره،مهربون وخوش روباشه

3 Likes

حس خوبه دوستی با پدر و مادر .بهترین حس دنیاست وقتی با پدر و مادرت بگو بخند کنی شوخی کنی سربه سرهم بزاری .آخه من وقتی بچه بودم بابام خیلی باهام شوخی میکرد و سربه سرم میذاشت اگه کار اشتباهی میکردم فقط یک بار بهم تذکر میداد نه بیشتر که باعث آزارم نشه.من دوست دارم فرزندم هم این حسای قشنگ رو تو خانواده کوچیک خودمون تجربه کنه و لذت ببره از کنار پدر و مادرش .:smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.